Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Závesy
Závesy
...
Závesy a záclony
Závesy
Luxusné závesy so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Dĺžka
Šírka
Spôsob uchytenia
Závesný systém
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
793 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x330 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Yellow Tipi
Záves Posh Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 130x260 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yellow Tipi
Záves Cotton Story
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, bavlnený, krémovobiely, 130x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
121,60 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x275 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
121,60 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves White
Závesný systém tyč, ľanový, biely, 140x250 cm
(6)
Doručenie od 19. 11. 2026
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x300 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x275 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
114,40 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves White
Závesný systém tyč, ľanový, biely, 140x275 cm
(6)
Na sklade
114,40 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x250 cm
(9)
Doručenie od 19. 11. 2026
112 €
s kódom
140 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Yellow Tipi
Záves Posh Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, tmavomodrý, 130x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x250 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Blue Fog
Závesný systém tyč, ľanový, sivomodrý, 140x300 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Mya Tropical Floral
2 ks, závesný systém tyč, modré, 229x229 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
64,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Sage
Závesný systém tyč, ľanový, svetlozelený, 140x330 cm
(78)
Doručenie od 19. 11. 2026
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záves Nolira
Závesný systém tyč, bavlnený, béžový, 140x270 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves White
Závesný systém tyč, ľanový, biely, 140x250 cm
(15)
Doručenie od 19. 11. 2026
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Cafe Creme
Závesný systém tyč, ľanový, ružový/hnedý, 140x300 cm
(78)
Doručenie od 19. 11. 2026
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Blue Fog
Závesný systém tyč, ľanový, sivomodrý, 140x300 cm
(78)
Doručenie od 19. 11. 2026
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Sage
Závesný systém tyč, ľanový, svetlozelený, 140x300 cm
(78)
Doručenie od 19. 11. 2026
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Homede
Záves Carmena
Závesný systém tyč, krémovobiely, 220x300 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
94,40 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Moss Green
Závesný systém tyč, ľanový, okrovožltý/zelený, 140x250 cm
(40)
Doručenie od 19. 11. 2026
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Cafe Creme
Závesný systém tyč, ľanový, ružový/hnedý, 140x250 cm
(40)
Doručenie od 19. 11. 2026
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Blue Fog
Závesný systém tyč, ľanový, sivomodrý, 140x250 cm
(40)
Doručenie od 19. 11. 2026
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Sage
Závesný systém tyč, ľanový, svetlozelený, 140x250 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Lemon Curry
Závesný systém tyč, ľanový, žltý, 140x300 cm
(78)
Na sklade
Posledný kúsok
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Wilson
2 ks, zatemňovacie/termo, závesný systém tyč, tyrkysovomodré, 229x229 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yellow Tipi
Záves Happiness
Závesný systém tyč, krémovobiely, 130x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Záves
Závesný systém koľajnica, s ornamentmi, béžový, 140x260 cm
Na sklade
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Calisto
Dimout/vonkajší, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, béžový, 300x250 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
89,60 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Calisto
Dimout/vonkajší, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 300x250 cm
Na sklade
Posledné kúsky
89,60 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 530x300 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v horčicovej farbe, 530x270 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, béžový, 400x250 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 530x300 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, v petrolejovej farbe, 400x270 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 530x300 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
84,80 €
s kódom
106 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, v horčicovej farbe, 400x250 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
84,80 €
s kódom
106 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v horčicovej farbe, 530x300 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
84,80 €
s kódom
106 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Homede
Záves Vila
Závesný systém tyč, zamatový, tmavosivý/antracitový, 200x270 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homede
Záves Vila
Závesný systém tyč, zamatový, antracitový, 200x270 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Damask Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, damaškové, s ornamentmi, béžové, 229x229 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, béžové, 168x229 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x200 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Yellow Tipi
Záves Happiness
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 130x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 530x250 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Mya Tropical Floral
2 ks, závesný systém tyč, modré, 168x229 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, modrý, 530x250 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Moss Green
Závesný systém tyč, ľanový, okrovožltý/zelený, 140x250 cm
(78)
Doručenie od 19. 11. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
2
3
4
5
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záclony
Detské závesy
Obľúbené filtre
Žlté závesy
Biele závesy
Čierne závesy
Sivé závesy
Závesy s vianočným motívom
Ľanové závesy
Béžové závesy
Závesy do dverí