Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Závesy
Závesy
...
Závesy a záclony
Závesy
Luxusné závesy so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Dĺžka
Šírka
Spôsob uchytenia
Závesný systém
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
793 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, sivý, 265x250 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, svetloružový, 265x250 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, tmavosivý, 265x250 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, zelený, 400x225 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, čierny, 400x225 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Damask Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, damaškové, s ornamentmi/orientálne, sivé, 168x229 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
39,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Lucie Floral Frill
2 ks, závesný systém tyč, kockované/s kvetinovým vzorom, biele/modré, 168x229 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
39 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Sorrel Leaves
2 ks, závesný systém tyč, s potlačou, svetlohnedé, 168x229 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
39 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Tilly Floral
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, zelené/modré, 168x229 cm
Na sklade
Posledný kúsok
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
39 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Grasmere
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, v levanduľovej farbe/béžové, 168x229 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
39 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, krémovobiely, 200x300 cm
(7)
Doručenie od 15. 10. 2026
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, sivé, 168x183 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
38,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, svetloružový, 200x300 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, tmavosivý, 200x300 cm
(7)
Doručenie od 15. 10. 2026
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, ružové, 168x183 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Glitzy Sequin
2 ks, závesný systém tyč, z mikrosaténu, štruktúrované, sivé, 168x229 cm
(8)
Na sklade
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, v horčicovej farbe, 200x300 cm
(7)
Doručenie od 15. 10. 2026
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, béžové, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
37,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mendola Fabrics
Záves Casal
Závesný systém tyč, zamatový, geometrický, hnedý, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Blue Fog
Závesný systém tyč, ľanový, sivomodrý, 140x170 cm
(78)
Doručenie od 19. 11. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Calisto
Dimout/vonkajší, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, béžový, 155x250 cm
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Kashmir
2 ks, závesný systém tyč, s ornamentmi, hnedé, 168x183 cm
(33)
Doručenie od 4. 11. 2026
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Calisto
Dimout/vonkajší, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 155x250 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Canterbury
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, ružové, 168x183 cm
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 400x175 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 400x175 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záves Mahina
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, béžový, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 400x175 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 400x175 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v horčicovej farbe, 400x175 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v petrolejovej farbe, 400x175 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Damask Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, damaškové, s ornamentmi/orientálne, béžové, 168x183 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Inga Leaf
2 ks, závesný systém tyč, modré, 168x183 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, tmavosivý, 265x175 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Canterbury
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, 168x183 cm
(140)
Na sklade
Posledný kúsok
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, čierny, 265x225 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, modré, 229x229 cm
(16)
Doručenie od 4. 11. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
35,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Canterbury
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, žlté, 168x183 cm
(20)
Na sklade
Posledný kúsok
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
35,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Butter Kings
Záves Santa Likes Mistletoe
Závesný systém tyč, z bavlneného saténu, s potlačou, biely/zelený, 110x250 cm
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Záves Festive Car
Závesný systém tyč, z bavlneného saténu, s potlačou, biely, 110x250 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Záves Toadstools
Závesný systém tyč, z bavlneného saténu, s potlačou, biely, 110x250 cm
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, modrý, 400x175 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Homede
Záves Carmena
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, sivý, 140x270 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, zelený, 400x175 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, čierny, 400x175 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, béžový, 200x270 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 265x300 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 265x300 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
1
2
3
4
5
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záclony
Detské závesy
Obľúbené filtre
Žlté závesy
Biele závesy
Čierne závesy
Sivé závesy
Závesy s vianočným motívom
Ľanové závesy
Béžové závesy
Závesy do dverí