Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Závesy
Závesy
...
Závesy a záclony
Závesy
Závesy so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Dĺžka
Šírka
Spôsob uchytenia
Závesný systém
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
794 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, vínovočervený, 140x270 cm
(3)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, žltý, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, čierny, 200x270 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Mya Tropical Floral
2 ks, závesný systém tyč, modré, 168x229 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Ondine
Závesný systém tyč, geometrický, béžový, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, modré, 229x229 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Esquisse
Závesný systém tyč, geometrický, v medenej farbe, 140x280 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Analia
Závesný systém tyč, zamatový, žltý, 140x240 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, sivý, 140x270 cm
(158)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, khaki, 140x180 cm
(2)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, ružové, 168x183 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, biely, 140x175 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, krémovobiely, 140x260 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, svetlozelený, 140x245 cm
(17)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Polarchic
Termo, závesný systém tyč, zamatový, béžový, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, čierny, 200x250 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, tmavomodrý, 140x270 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, zelený, 200x175 cm
(22)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, sivý, 140x270 cm
(368)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sehlbach
Záves Natur
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, v prírodnej farbe, 140x245 cm
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, sivý, 140x175 cm
(368)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Lunella
Zatemňovací, závesný systém tyč, žakárový, svetlosivý, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, čierny, 140x245 cm
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Casual
Závesný systém tyč, menčestrový, modrý, 140x260 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Záves Merely
Závesný systém tyč, menčestrový, v terakotovej farbe, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sehlbach
Záves
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, biely/hnedý, 135x245 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, modré, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Maximex
Záves Sunflowers
Do dverí, žltý/zelený, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Assana
Závesný systém tyč, s potlačou, zelený/ružový, 140x260 cm
(2)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Canterbury
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, žlté, 168x183 cm
(20)
Na sklade
Posledný kúsok
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
35,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, biely, 140x180 cm
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, staroružový, 140x245 cm
(22)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Shana
Závesný systém tyč, z mikrosaténu, modrý, 140x240 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Glitzy Sequin
2 ks, závesný systém tyč, z mikrosaténu, štruktúrované, sivé, 168x183 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
34 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Art Deco Pearl
2 ks, dimout, závesný systém tyč, s ornamentmi, zelené, 229x229 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Závesy v súprave Black Stripes
2 ks, závesný systém koľajnica, pruhované, čierno-biele, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Obscure
Zatemňovací, závesný systém tyč, z mikrovlákna, svetlosivý, 140x260 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Obscure
Zatemňovací, závesný systém tyč, z mikrovlákna, khaki, 140x260 cm
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Mistraline
Závesný systém tyč, bavlnený, svetlohnedý, 140x240 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, hnedý, 140x270 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Záves Wilson
Zatemňovací/termo, do dverí, závesný systém tyč, sivý, 117x213 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, vínovočervený, 140x270 cm
(2)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, modré, 168x137 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém tyč, s kvetinovým vzorom, modré, 168x183 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, svetlosivý, 140x270 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v horčicovej farbe, 200x300 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, sivý, 140x245 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Haltona
Do dverí, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biely, 90x200 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záclony
Detské závesy
Obľúbené filtre
Žlté závesy
Biele závesy
Čierne závesy
Sivé závesy
Závesy s vianočným motívom
Ľanové závesy
Béžové závesy
Závesy do dverí