Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Závesy
Závesy
...
Závesy a záclony
Závesy
Závesy so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Dĺžka
Šírka
Spôsob uchytenia
Závesný systém
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
793 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, zelený, 200x300 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, modrý, 200x225 cm
(22)
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, v petrolejovej farbe, 140x175 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v horčicovej farbe, 400x225 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Cabana
Závesný systém tyč, čierno-biely, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, tmavosivý, 265x175 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 265x300 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 530x300 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, modrý, 265x300 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, čierny, 400x225 cm
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, béžový, 265x300 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 530x270 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Homede
Záves Vila
Závesný systém tyč, zamatový, tmavosivý/antracitový, 200x270 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves White
Závesný systém tyč, ľanový, biely, 140x250 cm
(6)
Doručenie od 19. 11. 2026
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, hnedý/béžový, 140x270 cm
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves White
Závesný systém tyč, ľanový, biely, 140x250 cm
(15)
Doručenie od 19. 11. 2026
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záves Zanzibar Woven Stripe
Závesný systém tyč, pruhovaný, béžový, 140x183 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, svetlozelený, 135x180 cm
(9)
Doručenie od 30. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, čierny, 140x270 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, krémovobiely, 135x240 cm
(221)
Doručenie od 22. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Crepuscule
Zatemňovací, závesný systém tyč, hnedý, 140x180 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 140x225 cm
(36)
Doručenie od 15. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Tissea
Zatemňovací, závesný systém tyč, hnedý, 135x240 cm
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, béžový, 200x250 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 200x270 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Kashmir
2 ks, závesný systém tyč, s ornamentmi, hnedé, 168x183 cm
(33)
Doručenie od 4. 11. 2026
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 140x250 cm
(4)
Doručenie od 15. 10. 2026
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (5)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x300 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
118,40 €
s kódom
148 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, vínovočervený, 140x175 cm
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, tmavosivý, 200x250 cm
(7)
Doručenie od 15. 10. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Damask Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, damaškové, s ornamentmi/orientálne, béžové, 168x183 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Calisto
Dimout/vonkajší, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, béžový, 300x250 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
89,60 €
s kódom
112 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 200x300 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 140x270 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 140x300 cm
(36)
Doručenie od 15. 10. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záves Zanzibar Woven Stripe
Závesný systém tyč, pruhovaný, béžový, 140x229 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, v horčicovej farbe, 200x300 cm
(7)
Doručenie od 15. 10. 2026
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, ružový, 140x245 cm
(158)
Doručenie od 16. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 400x300 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 400x270 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 200x270 cm
(368)
Doručenie od 16. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, hnedý/béžový, 140x245 cm
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Inga Leaf
2 ks, závesný systém tyč, modré, 168x183 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 200x225 cm
(22)
Doručenie od 15. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 200x175 cm
(22)
Doručenie od 15. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves White
Závesný systém tyč, ľanový, biely, 140x170 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, sivý, 200x250 cm
(7)
Doručenie od 15. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v petrolejovej farbe, 265x250 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
1
...
10
11
12
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záclony
Detské závesy
Obľúbené filtre
Žlté závesy
Biele závesy
Čierne závesy
Sivé závesy
Závesy s vianočným motívom
Ľanové závesy
Béžové závesy
Závesy do dverí