Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Závesy
Závesy
...
Závesy a záclony
Závesy
Závesy so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Dĺžka
Šírka
Spôsob uchytenia
Závesný systém
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
793 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, tmavozelený, 135x180 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 400x250 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Winona
Závesný systém tyč, z materiálu bouclé, svetlohnedý, 140x260 cm
(2)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Maximex
Záves
Termo/odhlučňovací, do dverí, sivý/v striebornej farbe, 90x200 cm
(11)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Wilson
2 ks, zatemňovacie/termo, závesný systém tyč, tyrkysovomodré, 229x229 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Winona
Závesný systém tyč, z materiálu bouclé, krémovobiely, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Shana
Závesný systém tyč, z mikrosaténu, žltý, 140x240 cm
(14)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Woodland Trees
2 ks, závesný systém koľajnica, zelené, 117x183 cm
(5)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 140x270 cm
(1)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Lunella
Zatemňovací, závesný systém tyč, žakárový, antracitový, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, krémovobiely, 265x250 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Melodie
Zatemňovací, závesný systém tyč, zamatový, svetlosivý, 135x280 cm
(2)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, tmavosivý, 140x270 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, tmavosivý, 140x245 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záves Zanzibar Woven Stripe
Závesný systém tyč, pruhovaný, zelený, 140x229 cm
(1)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Závesy v súprave Dot Arch
2 ks, závesný systém koľajnica, geometrické, béžové, 140x260 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
42 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, sivý, 140x180 cm
(10)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Ondine
Závesný systém tyč, geometrický, béžový, 140x280 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Crushed Velvet
2 ks, závesný systém tyč, sivé, 168x229 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Lunella
Zatemňovací, závesný systém tyč, žakárový, svetlosivý, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Soline
Závesný systém tyč, hnedý, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 140x270 cm
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, fialový, 140x245 cm
(5)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, hnedý, 140x175 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, béžový, 200x270 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, sivý, 135x180 cm
(22)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 200x250 cm
(22)
Na sklade
Posledný kúsok
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Absolu
Dimout, závesný systém tyč, z mikrovlákna, béžový, 140x280 cm
(4)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Casual
Závesný systém tyč, menčestrový, hnedý, 140x260 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, svetloružový, 135x280 cm
(221)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, béžový, 140x180 cm
(53)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, svetlozelený, 140x270 cm
(8)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Damask Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, damaškové, s ornamentmi, sivé, 168x183 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
45,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Cyrine
Závesný systém tyč, v prírodnej farbe, 140x240 cm
(2)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, tmavozelený, 140x245 cm
(6)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Miltone
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, béžový, 180x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Polarchic
Termo, závesný systém tyč, zamatový, sivý, 140x260 cm
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, vínovočervený, 140x270 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Spôsob uchytenia (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Valeta
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 140x270 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Dusky
Zatemňovací, závesný systém tyč, sivý, 140x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Glitzy Sequin
2 ks, závesný systém tyč, z mikrosaténu, štruktúrované, sivé, 168x229 cm
(8)
Na sklade
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves New Sultan
Závesný systém tyč, béžový, 140x240 cm
(4)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Obscure
Zatemňovací, závesný systém tyč, z mikrovlákna, khaki, 140x260 cm
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Ondine
Závesný systém tyč, geometrický, čierny/béžový, 140x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mila Home
Závesy v súprave Black Stripes
2 ks, závesný systém koľajnica, pruhované, čierno-biele, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Art Deco Pearl
2 ks, dimout, závesný systém tyč, s ornamentmi, zelené, 229x229 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, tmavozelený, 140x270 cm
(368)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Záves Carli
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, slonovinový, 140x270 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
1
2
3
4
5
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záclony
Detské závesy
Obľúbené filtre
Žlté závesy
Biele závesy
Čierne závesy
Sivé závesy
Závesy s vianočným motívom
Ľanové závesy
Béžové závesy
Závesy do dverí