Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Závesy
Závesy
...
Závesy a záclony
Závesy
Zdieľajte a získajte 8 EUR
Zobraziť galériu
Zobraziť všetky
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Posledný kúsok
ID: 1800149
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, béžové, 229x229 cm, …
viac
(2)
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Zľava 20 %
s kódom AUTUMN. Platí iba pri nákupe v hodnote
140 €
alebo viac
Pridať kód
01
dni
:
03
hodín
:
04
minút
Garancia najlepšej ceny
Do košíka
Na sklade 1 ks, doručíme ihneď
Osobný odber
Od 2,59 €
·
Št 1. – Po 5. 10.
Viac
Doručenie na adresu
Od 3,99 €
·
Št 1. – Po 5. 10.
Viac
2 ks
Závesný systém koľajnica
S kvetinovým vzorom
Béžové
229x229 cm
Všetky parametre
Rozmery, materiál, …
Objavte celú ponuku radu Brooke Floral
Bude sa hodiť
Otázka k produktu
Potrebujete poradiť s parametrami alebo výberom?
Hodnotenie produktu
5
Počet hodnotení (2)
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Ako fungujú recenzie?
Rad Brooke Floral
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Bude sa hodiť
-20 % s kódom
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony s háčikom v súprave Zeta
10 ks, kovové, matne čierne
(11)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony s háčikom v súprave
10 ks, kovové/plastové, sivé
(7)
Na sklade
4,40 €
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, v bronzovej farbe
(1)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, biele
(12)
Na sklade
2,72 €
s kódom
3,40 € bez kódu
0,34 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony s háčikom v súprave
10 ks, kovové/plastové, biele
(13)
Na sklade
4,40 €
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
20 ks, kovové, v striebornej farbe
(18)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
SP TREND
Klzáky pre koľajnice na záclony v súprave
10 ks, plastové, biele
(4)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, v striebornej farbe
(4)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony s háčikom v súprave
10 ks, kovové/plastové, čierne
(5)
Na sklade
4,40 €
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, v zlatej farbe
(1)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
2,72 €
s kódom
3,40 € bez kódu
0,34 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Krúžky na záclony s háčikom v súprave Elba
10 ks, kovové, sivé
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
1,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
Značka Catherine Lansfield
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Objavte viac
Závesy
Závesy · Catherine Lansfield
Catherine Lansfield
Béžové závesy
Žlté závesy
Biele závesy
Čierne závesy
Sivé závesy
Závesy s vianočným motívom
Ľanové závesy
Závesy do dverí
Práve na Bonami
Prémiové vo výpredaji
Vybrané prémiové kolekcie pre váš domov teraz výhodnejšie
Najvyššie zľavy
Objavte produkty s najvyššími zľavami naprieč kategóriami
Záhrada vo výpredaji
Ušetrite na novom vybavení pre záhradu, balkón aj terasu