Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Kúpeľňové držiaky
Držiaky na uteráky
Držiaky na uteráky
...
Kúpeľňové držiaky
Držiaky na uteráky
Zdieľajte a získajte 8 EUR
Zobraziť galériu
Zobraziť všetky (+4)
-20 % s kódom
Posledné kúsky
ID: 1688850
Wenko
Držiak na uteráky Orea Uno
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, biely, 40x7 cm, výška 5 cm, …
viac
(3)
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Zľava 20 %
s kódom AUTUMN. Platí iba pri nákupe v hodnote
140 €
alebo viac
Pridať kód
00
dni
:
18
hodín
:
05
minút
Garancia najlepšej ceny
Farba (5)
Čierny matný nástenný antikoro držiak na uteráky Wenko Orea Turbo-Loc®
Lesklý nástenný antikoro držiak na uteráky Wenko Orea Turbo-Loc®
Matný nástenný antikoro držiak na uteráky Wenko Orea Turbo-Loc®
Samodržiaci držiak na uteráky z nerezovej ocele Orea Gold – Wenko
Biely samodržiaci držiak na uteráky z nehrdzavejúcej ocele Orea Uno – Wenko
Do košíka
Na sklade 4 ks, doručíme ihneď
Ostatné 4 položky na objednávku
Osobný odber
Od 2,59 €
·
Št 1. – Po 5. 10.
Viac
Doručenie na adresu
Od 3,99 €
·
Št 1. – Po 5. 10.
Viac
Bez vŕtania
Turbo-loc
Z nehrdzavejúcej ocele
Biely
40x7 cm
Výška 5 cm
Všetky parametre
Rozmery, materiál, …
Objavte celú ponuku radu Orea
Bude sa hodiť
Otázka k produktu
Potrebujete poradiť s parametrami alebo výberom?
Hodnotenie produktu
3.7
Počet hodnotení (3)
5
2
4
0
3
0
2
0
1
1
Ako fungujú recenzie?
Rad Orea
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Podobné produkty
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Ďalšie zaujímavé produkty
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Bude sa hodiť
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, v terakotovej farbe, 50x90 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, zelené, 50x90 cm
(200)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
7,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, biele, 50x100 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, 50x90 cm
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
27,62 €
s kódom
34,53 € bez kódu
8,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, béžové, 50x100 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, béžový, 30x50 cm
(3)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, ružové, 50x100 cm
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, šalviový zelený, 50x100 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Quick Dry
4 ks, rýchloschnúce, bavlnené, béžové, 30x30 cm
(64)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, antracitové, 50x100 cm
(2)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, svetlosivé, 50x100 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Anti-Bacterial
Froté, bavlnený, tmavozelený, 50x85 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, v tehlovej farbe, 50x100 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, čierny, 30x50 cm
(3)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Maya
Froté, bavlnený, zelený, 30x50 cm
(2)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
10 ks, froté, bavlnené, 30x50 cm
(64)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
2,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
Značka Wenko
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Objavte viac
Držiaky na uteráky
Držiaky na uteráky · Wenko
Wenko
Biele držiaky na uteráky
Práve na Bonami
Prémiové vo výpredaji
Vybrané prémiové kolekcie pre váš domov teraz výhodnejšie
Najvyššie zľavy
Objavte produkty s najvyššími zľavami naprieč kategóriami
Záhrada vo výpredaji
Ušetrite na novom vybavení pre záhradu, balkón aj terasu