Povedala by som, že je to skôr prehoz, s ktorým som veľmi spokojná. Kvalitný a mäkký-je super. Farby sú ako na obrázku. Môžem všetkým vrelo odporučiť....
Zobraziť viac
Toto hodnotenie bolo automaticky preložené.
Katerina O.Česká republika, 26. 2. 2024
Má v skutočnosti inú farbu. Nevadí.
Toto hodnotenie bolo automaticky preložené.
Bianka R.Slovensko, 7. 3. 2025
Krásna deka s retro nádychom. Odporúčam však naozaj prať len ručne, keďže s nám v práčke aj na šetrnom programe hneď natrhla. Dávam o hviezdičku menej...