Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Ozdoby na stromček
Vianočné ozdoby
Vianočné ozdoby
...
Ozdoby na stromček
Vianočné ozdoby
Zdieľajte a získajte 8 EUR
Zobraziť galériu
Zobraziť všetky
ID: 1451060
Bloomingville
Vianočná ozdoba Petua
Drevená, ø 16 cm, …
viac
(1)
Sledovať
Vypredané
Kliknite na sledovať a my vás upozorníme, keď bude produkt opäť dostupný.
Drevená
Ø 16 cm
Všetky parametre
Rozmery, materiál, …
Otázka k produktu
Potrebujete poradiť s parametrami alebo výberom?
Hodnotenie produktu
3
Počet hodnotení (1)
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0
Ako fungujú recenzie?
J
Jaroslava T.
Česká republika, 11. 1. 2024
je veľmi drahý
Toto hodnotenie bolo automaticky preložené.
Inšpirujte sa
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Otilde
3 ks, ø 9,5 cm
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
9,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Otta
3 ks, ø 9,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
9,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Vianočné gule v súprave Loba
2 ks, sklenené, ø 10 cm
(1)
Vypredané
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
sledovať
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Vianočná ozdoba Petua
Drevená, ø 16 cm
(1)
Vypredané
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
sledovať
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Caen
Sklenená, v striebornej farbe, ø 19 cm, výška 21 cm
Vypredané
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
sledovať
Premium
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Milay
6 ks, ø 9 cm
(8)
Vypredané
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
4,82 € / ks
sledovať
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Vianočné figúrky v súprave Milan
2 ks, papierové, výška 22,5 cm
(1)
Vypredané
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
sledovať
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Vianočná guľa Nancy
Sklenená, ø 10 cm
(2)
Vypredané
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
sledovať
Značka Bloomingville
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Objavte viac
Vianočné ozdoby
Vianočné ozdoby · Bloomingville
Bloomingville
Vianočné ozdoby v prírodnej farbe
Biele vianočné ozdoby
Drevené vianočné ozdoby
Sklenené vianočné ozdoby
Papierové vianočné ozdoby
Práve na Bonami
Prémiové vo výpredaji
Vybrané prémiové kolekcie pre váš domov teraz výhodnejšie
Najvyššie zľavy
Objavte produkty s najvyššími zľavami naprieč kategóriami
Záhrada vo výpredaji
Ušetrite na novom vybavení pre záhradu, balkón aj terasu