Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Závesy a záclony
Závesy
Závesy
...
Závesy a záclony
Závesy
Zdieľajte a získajte 8 EUR
Zobraziť galériu
Zobraziť všetky (+4)
-15 % s kódom
ID: 1755968
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, hnedý, 140x245 cm, …
viac
(2)
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Zľava 15 %
s kódom OCTOBER
Pridať kód
03
dni
:
14
hodín
:
27
minút
Garancia najlepšej ceny
Farba (16)
Tmavomodrý dimout záves 140x245 cm Kierra – Restilo
Svetlozelený dimout záves 140x245 cm Kierra – Restilo
Žltý dimout záves 140x245 cm Kierra – Restilo
Sivý dimout záves 140x245 cm Kierra – Restilo
+ 12
Spôsob uchytenia (2)
Očká
Tunel žabky háčiky
Do košíka
Doručenie od 23. 10. 2026
Osobný odber
Od 2,59 €
·
Pi 23. – Ut 27. 10.
Viac
Doručenie na adresu
Od 3,99 €
·
Pi 23. – Ut 27. 10.
Viac
Dimout
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica
Hnedý
140x245 cm
Všetky parametre
Rozmery, materiál, …
Objavte celú ponuku radu Kierra
Bude sa hodiť
Otázka k produktu
Potrebujete poradiť s parametrami alebo výberom?
Hodnotenie produktu
5
Počet hodnotení (2)
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Ako fungujú recenzie?
Á
Ágnes S.
Maďarsko, 16. 1. 2026
Dokonalé
Toto hodnotenie bolo automaticky preložené.
Rad Kierra
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Bude sa hodiť
-15 % s kódom
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony s háčikom v súprave Zeta
10 ks, kovové, matne čierne
(11)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony s háčikom v súprave
10 ks, kovové/plastové, sivé
(7)
Na sklade
4,40 €
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Záclonové žabky v súprave
10 ks, kovové, v bronzovej farbe
(1)
Na sklade
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Garniža Ovalon
Roztiahnuteľná, kovová, čierna, 120 - 210 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
SP TREND
Garniža Koule
Roztiahnuteľná/dvojitá, kovová, biela, 200 - 350 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,99 €
s kódom
39,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Garniža Bullette
Roztiahnuteľná, kovová, biela, 120 - 210 cm
(10)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Značka Restilo
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Objavte viac
Závesy
Závesy · Restilo
Restilo
Hnedé závesy
Žlté závesy
Biele závesy
Čierne závesy
Sivé závesy
Závesy s vianočným motívom
Ľanové závesy
Béžové závesy
Závesy do dverí
Práve na Bonami
Prémiové vo výpredaji
Vybrané prémiové kolekcie pre váš domov teraz výhodnejšie
Najvyššie zľavy
Objavte produkty s najvyššími zľavami naprieč kategóriami
Záhrada vo výpredaji
Ušetrite na novom vybavení pre záhradu, balkón aj terasu