Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Ozdoby na stromček
Vianočné ozdoby
Vianočné ozdoby
...
Ozdoby na stromček
Vianočné ozdoby
Zdieľajte a získajte 8 EUR
Zobraziť galériu
Zobraziť všetky (+2)
ID: 1651170
Bloomingville
Vianočná ozdoba Ingi
Papierová, ø 9 cm, …
viac
(3)
Sledovať
Vypredané
Kliknite na sledovať a my vás upozorníme, keď bude produkt opäť dostupný.
Podobné produkty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná ozdoba Ingi
Papierová, ø 9 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Papierová
Ø 9 cm
Všetky parametre
Rozmery, materiál, …
Otázka k produktu
Potrebujete poradiť s parametrami alebo výberom?
Hodnotenie produktu
5
Počet hodnotení (3)
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Ako fungujú recenzie?
A
Anthony W.
Česká republika, 24. 10. 2025
Perfect Xmas decoration
Toto hodnotenie bolo automaticky preložené.
Inšpirujte sa
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Anisa
3 ks, 10 cm
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
8,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná guľa Jullie
Sklenená, ø 7,5 cm
(3)
Vypredané
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
sledovať
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná ozdoba Ingi
Papierová, ø 9 cm
(3)
Vypredané
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
sledovať
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Vianočné gule v súprave Petri
2 ks, sklenené, ø 8 cm
(1)
Vypredané
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
sledovať
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Vianočné gule v súprave Loba
2 ks, sklenené, ø 10 cm
(1)
Vypredané
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
sledovať
Značka Bloomingville
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Do košíka
Objavte viac
Vianočné ozdoby
Vianočné ozdoby · Bloomingville
Bloomingville
Zelené vianočné ozdoby
Biele vianočné ozdoby
Drevené vianočné ozdoby
Sklenené vianočné ozdoby
Papierové vianočné ozdoby
Práve na Bonami
Prémiové vo výpredaji
Vybrané prémiové kolekcie pre váš domov teraz výhodnejšie
Najvyššie zľavy
Objavte produkty s najvyššími zľavami naprieč kategóriami
Záhrada vo výpredaji
Ušetrite na novom vybavení pre záhradu, balkón aj terasu