Trojkusové obliečky na dvojlôžko Cartmel Check od značky Catherine Lansfield. Sú plne obojstranné, čo ponúka dva doplnkové štýly v jednom pre jednoduchú obmenu vzhľadu spálne.
Obliečky Cartmel Check od značky Catherine Lansfield vnesú do vašej spálne uvoľnenú vidiecku atmosféru. Klasický kockovaný vzor pôsobí pokojným a príjemným dojmom.
Obliečky sú obojstranné, takže ponúkajú dva doplnkové štýly v jednom, čo je ideálne na jednoduché osvieženie vzhľadu spálne. Sú vyrobené zo zmesi recyklovaného polyesteru a mäkkej bavlny, čo zaisťuje jednoduchú údržbu a odolnosť na každodenné použitie.
Produkty Catherine Lansfield sú známe svojím štýlom a kvalitou, sú navrhnuté a vyvinuté vo Veľkej Británii a vyrobené v súlade s normami kvality a ekologickej bezpečnosti MADE IN GREEN by OEKO-TEX®.
Na dvojlôžko3-dielneNa gombíkyObojstrannéGeometrické/kockovanéZelené200x200 cm
Všetky informácie o produkte
Objavte celú ponuku radu Cartmel Check
Bude sa hodiť