Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Balkónový a terasový nábytok
...
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Balkónový a terasový nábytok so zľavovým kódom
Balkónové stoličky
Balkónové kreslá
Balkónové ležadlá
Balkónové stoly
Balkónové sedenie
Balkónové lavice
Balkónové zásteny
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
409 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lavica Bellevue
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 200 kg, šírka 122 cm, hĺbka 60 cm, výška 80 cm
(20)
Na sklade
Posledný kúsok
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Capri
Plastová, hnedá, nosnosť 120 kg, šírka 55 cm, výška 73,5 cm, hĺbka 55 cm
(49)
Na sklade
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Capri
Plastová, modrá, nosnosť 120 kg, šírka 53 cm, výška 73 cm, hĺbka 55 cm
(11)
Na sklade
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Keter
Záhradné ležadlo Deco Porto
Polohovacie/skladacie, plastové, tmavohnedé, nosnosť 110 kg, šírka 58 cm, výška 34,5 cm, hĺbka 191,5 cm
(2)
Na sklade
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Tulsa
2 ks, plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 56,5 cm, výška 82,5 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
113 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Noemi
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 50,5 cm, výška 93 cm, hĺbka 64 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
91,20 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Yanet
2 ks, kovové/polstrované, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Záhradné stoličky v súprave Yanet
2 ks, kovové/polstrované, čierne, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(1)
Na sklade
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
114,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Záhradná jedálenská súprava Retro
Pre 2 osoby, tmavomodrá
(38)
Na sklade
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Floriane Garden
Záhradné kreslo Beech
Drevené, krémovobiele/v prírodnej farbe, nosnosť 150 kg, šírka 59 cm, výška 90 cm, hĺbka 44 cm
(12)
Doručenie od 4. 11. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Záhradná jedálenská súprava Retro
Pre 2 osoby, svetlomodrá
(75)
Na sklade
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Garbet
Betónový, hnedý, ø 32 cm, výška 46 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Garbet
Betónový, sivý, ø 32 cm, výška 46 cm
(11)
Na sklade
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Hanzel
Drevená, v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 59 cm, výška 85,5 cm, hĺbka 57,5 cm
(10)
Na sklade
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Mesquida
Keramický, tmavohnedý, ø 36 cm, výška 45,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Mesquida
Keramický, béžový, 36x36 cm, výška 45,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Zivia
Oceľový, 50x90 cm, výška 41 cm
Na sklade
Posledný kúsok
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Tella
S keramickou doskou, tmavosivý, ø 45 cm, výška 47 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Tella
S keramickou doskou, béžový, ø 45 cm, výška 47 cm
Na sklade
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Vilena
Oranžový, ø 33 cm, výška 47 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Jable
Kovová, tmavosivá/v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 79 cm, hĺbka 63 cm
Na sklade
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Záhradný stolík Vistdal
Z umelého ratanu, v prírodnej farbe, ø 47 cm, výška 53,5 cm
(22)
Na sklade
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Taylor
Polohovacie/skladacie, kovové, antracitové, nosnosť 110 kg, šírka 60,5 cm, výška 73,5 cm, hĺbka 101,5 cm
(3)
Na sklade
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Elin
Kovová, biela, nosnosť 100 kg, šírka 57 cm, výška 88 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradná lavica Barcelona
Drevená, hnedá, šírka 90 cm, hĺbka 25 cm, výška 45 cm
(10)
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Selection
Záhradné kreslo Avocado Comfort
Kovové/plastové, čierne, nosnosť 120 kg, šírka 70 cm, výška 86 cm, hĺbka 72 cm
(2)
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Záhradné kreslo Avocado Comfort
Kovové/plastové, žlté, nosnosť 120 kg, šírka 70 cm, výška 86 cm, hĺbka 72 cm
(20)
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Rustella
Betónový, hnedý, 35x35 cm, výška 46 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(21)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Etienne
Kovová, v mentolovej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 49 cm, výška 89 cm, hĺbka 49 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, krémovobiela, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 80 cm, hĺbka 54 cm
(21)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné ležadlo Taylor
Polohovacie/skladacie, kovové, svetlozelené, nosnosť 110 kg, šírka 60,5 cm, výška 73,5 cm, hĺbka 101,5 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, v terakotovej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, zelená, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 50 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Rustella
Betónový, sivý, 35x35 cm, výška 46 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 56 cm, výška 79 cm, hĺbka 55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Elin
Kovová, sivá, nosnosť 100 kg, šírka 57 cm, výška 88 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Záhradný stolík Vistdal
Z umelého ratanu, v prírodnej farbe, ø 55,5 cm, výška 44,5 cm
(23)
Na sklade
111,20 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná jedálenská súprava Austin
Pre 2 osoby, oceľová, antracitová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
112 €
s kódom
140 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradný stolík Bonn
Kamenný, béžový, ø 37 cm, výška 43 cm
(1)
Na sklade
113,60 €
s kódom
142 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradné ležadlo Naxos
Kovové, oranžové, nosnosť 120 kg, šírka 62 cm, výška 89 cm, hĺbka 160 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
114,40 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Dandara
Drevená, zelená/v prírodnej farbe, nosnosť 130 kg, šírka 49 cm, výška 84,5 cm, hĺbka 55,5 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Záhradná stolička Disc
Kovová, čierna, výška 45 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné kreslo Ercolano
Kovové, antracitové, nosnosť 110 kg, šírka 60 cm, výška 95 cm, hĺbka 107 cm
Na sklade
Posledné kúsky
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný stolík Noemi
Z masívu akácie, skladací, v prírodnej farbe, 70x70 cm, výška 73 cm
Na sklade
Posledný kúsok
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Záhradné stoličky v súprave Wings
2 ks, z umelého ratanu, béžové, nosnosť 110 kg, šírka 55 cm, výška 78 cm, hĺbka 54 cm
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
148 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Alvin
4 ks, plastové, sivé, nosnosť 110 kg, šírka 52,5 cm, výška 82 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
483,20 €
s kódom
604 € bez kódu
151 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Atrani
Taupe, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm, hĺbka 59 cm
Na sklade
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné závesné kreslá
Balkónové stoličky
Balkónové lavice
Slnečníky
Balkónové kreslá
Balkónové ležadlá
Záhradné jedálenské stoly
Záhradný textil
Balkónové sedenie