Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Balkónový a terasový nábytok
...
Nábytok podľa miestností
Balkónový a terasový nábytok
Balkónový a terasový nábytok so zľavovým kódom
Balkónové stoličky
Balkónové kreslá
Balkónové ležadlá
Balkónové stoly
Balkónové sedenie
Balkónové lavice
Balkónové zásteny
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
408 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná stolička Atrani
Tmavozelená, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, výška 80 cm, hĺbka 59 cm
Na sklade
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Canarias
Kovová, červená/v prírodnej farbe, nosnosť 110 kg, šírka 56 cm, výška 78 cm, hĺbka 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Tella
S keramickou doskou, béžový, ø 45 cm, výška 47 cm
Na sklade
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Heta
Kovová, biela, nosnosť 110 kg, šírka 57 cm, výška 87 cm, hĺbka 56,5 cm
Na sklade
180 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné konferenčné stolíky v súprave Yvonne
2 ks, oceľové, 73,5x77,5 cm, výška 45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný stolík MWH
Biely/béžový, 27x65,5 cm, výška 105,5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Edvige
Kovová, svetlohnedá, nosnosť 110 kg, šírka 61 cm, výška 87 cm, hĺbka 68 cm
Na sklade
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Záhradný stolík Laurel
V dekore kameňa, čierny, ø 40 cm, výška 50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný stolík Maurina
S keramickou doskou, zelený, 51x81 cm, výška 43 cm
Na sklade
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný stolík Noemi
Z masívu akácie, skladací, v prírodnej farbe, 70x70 cm, výška 73 cm
Na sklade
Posledný kúsok
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradný servírovací stolík Ronda
Z teakového dreva, skladací, v prírodnej farbe, 29x39 cm, výška 49,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné kreslo Merrigan
Kovové, sivé, nosnosť 110 kg, šírka 74 cm, výška 84 cm, hĺbka 78 cm
Na sklade
Posledné kúsky
346,40 €
s kódom
433 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný stolík Bryan
Hliníkový, antracitový, ø 45 cm, výška 39 cm
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný konferenčný stolík Taylor
Hliníkový, skladací, 43x44 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Zivia
Oceľový, 50x90 cm, výška 41 cm
Na sklade
Posledný kúsok
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradné kreslo Merrigan
Kovové, biele, nosnosť 110 kg, šírka 74 cm, výška 84 cm, hĺbka 78 cm
Na sklade
Posledné kúsky
346,40 €
s kódom
433 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradný konferenčný stolík Albanella
Betónový, okrúhly, ø 65 cm, výška 51,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
336 €
s kódom
420 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Xoriguer
Drevené/z umelého ratanu, béžové/v prírodnej farbe, nosnosť 160 kg, šírka 80 cm, výška 74 cm, hĺbka 76 cm
Na sklade
Posledné kúsky
675,20 €
s kódom
844 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná lounge súprava Kallen
Pre 4 osoby, hliníková, biela, 4 ks
Na sklade
Posledné kúsky
595,20 €
s kódom
744 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Záhradná stolička Hébé
Plastová, broskyňová, nosnosť 100 kg, šírka 39,5 cm, výška 79 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Na sklade
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Exotan
Záhradné kreslo Copper
Drevené, béžové/v prírodnej farbe, nosnosť 100 kg, šírka 76 cm, výška 79 cm, hĺbka 85 cm
Na sklade
Posledný kúsok
547,20 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Maribela
Kovová, sivá, nosnosť 110 kg, šírka 63 cm, výška 79,5 cm, hĺbka 63 cm
Na sklade
Posledné kúsky
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, zelené, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledný kúsok
308 €
s kódom
385 € bez kódu
96,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Záhradné kreslo Pavone
Polstrované, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 68 cm, výška 72 cm, hĺbka 87 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
439,20 €
s kódom
549 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Alvin
4 ks, plastové, sivé, nosnosť 110 kg, šírka 52,5 cm, výška 82 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
483,20 €
s kódom
604 € bez kódu
151 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Elin
Kovová, sivá, nosnosť 100 kg, šírka 57 cm, výška 88 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná jedálenská súprava Mangan
Pre 2 osoby, kovová, tmavohnedá
Na sklade
Posledné kúsky
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bizzotto
Záhradné stoličky v súprave Clover
4 ks, kovové/plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 54 cm, výška 80 cm, hĺbka 52 cm
Na sklade
Posledné kúsky
307,20 €
s kódom
384 € bez kódu
96 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Floriane Garden
Záhradná jedálenská súprava Vera 2
Pre 6 osôb, z umelého ratanu, sivá
Na sklade
Posledný kúsok
2 231,20 €
s kódom
2 789 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Sit & Sleep
Polstrované, biele, nosnosť 100 kg, šírka 65 cm, výška 30 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Záhradné kreslo Bora Bora
Drevené, v prírodnej farbe, nosnosť 135 kg, šírka 77 cm, výška 81 cm, hĺbka 70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
607,20 €
s kódom
759 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Záhradná stolička Sunderland
Drevená, modrá, nosnosť 135 kg, šírka 63 cm, výška 70 cm, hĺbka 60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
188,80 €
s kódom
236 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Záhradný stolík Bonn
Kamenný, béžový, ø 47,5 cm, výška 41 cm
Na sklade
Posledný kúsok
133,60 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Hippo
Polstrované, čierne/sivé, nosnosť 100 kg, šírka 100 cm, výška 75 cm, hĺbka 122 cm
Na sklade
Posledný kúsok
571,20 €
s kódom
714 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Sit & Sleep
Polstrované, čierne/sivé, nosnosť 100 kg, šírka 65 cm, výška 30 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné kreslá v súprave Trieste
Z umelého ratanu, čierne/v prírodnej farbe, nosnosť 120 kg, šírka 57 cm, výška 82 cm, hĺbka 60 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
280 €
s kódom
350 € bez kódu
175 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hartman
Záhradné kreslo Delphine
Kovové, béžové, nosnosť 130 kg, šírka 77 cm, výška 86 cm, hĺbka 70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
699,20 €
s kódom
874 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Záhradné kreslo Out Niddo
Polstrované, biele, nosnosť 100 kg, šírka 90 cm, výška 75 cm, hĺbka 85 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradný stolík Ridley
Hliníkový, biely, ø 50 cm, výška 48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
121,60 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný stolík Mitan
Z teakového dreva, skladací, v prírodnej farbe, ø 50 cm, výška 51 cm
Na sklade
Posledné kúsky
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Záhradná stolička Elin
Kovová, biela, nosnosť 100 kg, šírka 57 cm, výška 88 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Záhradné stoličky v súprave Tulsa
2 ks, plastové, čierne, nosnosť 110 kg, šírka 56,5 cm, výška 82,5 cm, hĺbka 59,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
113 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lounge súprava Valentina
Sivá, 4 ks
Na sklade
Posledné kúsky
1 559,20 €
s kódom
1 949 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lounge súprava Celia
Sivá, 4 ks
Na sklade
Posledné kúsky
2 007,20 €
s kódom
2 509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Geese
Záhradná lounge súprava
Biela/hnedá
Na sklade
Posledný kúsok
2 703,20 €
s kódom
3 379 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradná lounge súprava Victoria
Sivá, 4 ks
Na sklade
Posledný kúsok
1 287,20 €
s kódom
1 609 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Exotan
Záhradné stoličky v súprave Taku
2 ks, kovové, čierne/béžové, nosnosť 120 kg, šírka 57 cm, výška 82 cm, hĺbka 61 cm
Na sklade
Posledné kúsky
260 €
s kódom
325 € bez kódu
162,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Záhradná stolička Sofia
Ratanová, v prírodnej farbe, nosnosť 115 kg, šírka 49,5 cm, výška 81,5 cm, hĺbka 59 cm
(3)
Na sklade
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
9
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Záhradné závesné kreslá
Balkónové stoličky
Balkónové lavice
Slnečníky
Balkónové kreslá
Balkónové ležadlá
Záhradné jedálenské stoly
Záhradný textil
Balkónové sedenie