Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Barové stoličky
Barové stoličky
...
Stoličky
Barové stoličky
Barové stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ
Vlastnosť
Materiál
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
302 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, ženilkové, výška sedadla 62 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Rush
2 ks, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
161 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Yvette
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
247,20 €
s kódom
309 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Aimin
Čalúnená, z textílie buklé, v horčicovej farbe, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
167,20 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Marilla
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 67 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
267,20 €
s kódom
334 € bez kódu
167 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (4)
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Adisa
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, tmavosivá, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Calixta
Z mahagónového dreva, kožená, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ixia
Barové stoličky v súprave
2 ks, kovové, žlté, výška sedadla 61 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
128 €
s kódom
160 € bez kódu
80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Barová stolička Tangle
Z teakového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 76 cm
Na sklade
Posledný kúsok
131,20 €
s kódom
164 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Abba
2 ks, v tehlovej farbe, výška sedadla 65 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
94,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Gaia
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Barová stolička Nora
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Barová stolička Emma
Zamatová, zamatová, v horčicovej farbe, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Paris
Čalúnená, zamatová, svetlosivá, výška sedadla 74 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
White Label
Barové stoličky v súprave Jolien
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
242 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Glamorous
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 77 cm
Na sklade
Posledný kúsok
236,80 €
s kódom
296 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Enit
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
286,40 €
s kódom
358 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Barové stoličky v súprave Ilia
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, krémovobiele/v prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 65 cm
(5)
Doručenie od 16. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (4)
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
299,20 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v svetlo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336 €
s kódom
420 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Zahara
Čalúnená, béžová, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, čierna, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Abba
2 ks, zelené, výška sedadla 65 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
94,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Paragon
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 78 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 79,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
230,40 €
s kódom
288 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Cloud
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 67 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Bae
Otočná, z textílie buklé, hnedá, výška sedadla 70 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 69,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
227,20 €
s kódom
284 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Middelfart
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, zamatové, čierne, výška sedadla 63 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
186,40 €
s kódom
233 € bez kódu
116,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Zahara
Čalúnená, béžová, výška sedadla 76 cm
(4)
Doručenie od 7. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, svetlohnedá, výška sedadla 75 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Aole
Z textílie buklé, khaki, výška sedadla 68,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
Z umelej (eko) kože, sivá, výška sedadla 79,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
230,40 €
s kódom
288 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Z umelej (eko) kože, sivá, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Crib
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 63,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
379,20 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
Z umelej (eko) kože, béžová, výška sedadla 69,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
227,20 €
s kódom
284 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Splendor
Z textílie buklé, khaki, výška sedadla 67 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Orbit
Z textílie buklé, hnedá, výška sedadla 68 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Aole
Z textílie buklé, béžová, výška sedadla 68,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Crib
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 63,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
379,20 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Rover
Z umelej (eko) kože, béžová, výška sedadla 68 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Crib
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 63,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
379,20 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Barové stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Barové stoličky dekor dub
Industriálne barové stoličky
Retro barové stoličky
Červené barové stoličky
Biele barové stoličky
Čierne barové stoličky
Barové stoličky v súprave
Drevené barové stoličky
Kovové barové stoličky
Polstrované barové stoličky