Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Barové stoličky
Barové stoličky
...
Stoličky
Barové stoličky
Barové stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ
Vlastnosť
Materiál
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
303 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, v zlatej farbe/v prírodnej farbe, výška sedadla 78 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 48 cm, hĺbka 55 cm, výška sedadla 62 cm
(5)
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, krémovobiele, výška sedadla 69 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
303,20 €
s kódom
379 € bez kódu
189,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, v striebornej farbe/v prírodnej farbe, výška sedadla 78 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Hogo
Kovová, modrá, výška sedadla 68 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
263,20 €
s kódom
329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, čierna/v prírodnej farbe, výška sedadla 78 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, červená, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
192 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, v terakotovej farbe, výška sedadla 65 cm
(39)
Doručenie od 16. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Derile
S podrúčkami, z dubového dreva, hnedá, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zunilda
2 ks, čalúnené, ženilkové, tmavozelené, výška sedadla 65 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
115 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, žltá, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
192 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, červená, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
136,80 €
s kódom
171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, v terakotovej farbe, výška sedadla 75 cm
(39)
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, zelená/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavozelená, výška sedadla 65 cm
(39)
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Levanto
Čalúnená, béžová/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, zelená/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
404,80 €
s kódom
506 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, hnedá/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v svetlo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Calixta
Z imitácie kože, kožená, v prírodnej farbe, výška sedadla 67 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, v terakotovej farbe/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavozelená, výška sedadla 75 cm
(39)
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Levanto
Čalúnená, béžová/tmavohnedá, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, v tehlovej farbe, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavozelená, výška sedadla 75 cm
(39)
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Saula
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové, výška sedadla 65,5 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, v terakotovej farbe/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
354,40 €
s kódom
443 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, v bronzovej farbe, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, krémovobiela, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, ženilková, sivá/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, v terakotovej farbe, výška sedadla 65 cm
(39)
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, hnedá/béžová, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, z textílie buklé, sivá, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
318,40 €
s kódom
398 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, svetlomodrá, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, z textílie buklé, sivá, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zelená, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, krémovobiela, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, béžová, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, v bronzovej farbe, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, khaki, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, tmavozelená, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, v tehlovej farbe, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, v horčicovej farbe, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, modrá, výška sedadla 79 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zelená, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, modrá, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
WOOOD
Barová stolička Vogue
Čalúnená, zamatová, béžová, výška sedadla 64 cm
Doručenie od 3. 12. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Barové stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Barové stoličky dekor dub
Industriálne barové stoličky
Retro barové stoličky
Červené barové stoličky
Biele barové stoličky
Čierne barové stoličky
Barové stoličky v súprave
Drevené barové stoličky
Kovové barové stoličky
Polstrované barové stoličky