Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Luxusné bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 819 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Zone
Hubky na riad v súprave Singles
5 ks, plastové
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
1,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Kúpeľňový organizér
Plastový, ø 15 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do zásuvky
Plastový, 30x20 cm, výška 6 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Balvi
Organizér Sharpener
Na písacie potreby, plastový, 8,5x7 cm, výška 11,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Cat Shape
Látková, čierna, 37x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Addis
Potravinové škatuľky v súprave Clip Tight
3 ks, 300 ml
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Pink Pug
Prateľná, ružová, 40x60 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Súprava pre montáž bez vŕtania Eureka
2 ks, SafeFix
(255)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Držiak na toaletný papier Bestlock Magic Bath
Bez vŕtania, kovový, čierny, 6x13 cm, výška 14 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Rondo
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(50)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Sieťky na pranie bielizne v sade
3 ks, biele
(5)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad Miko
Textilná, sivá, 47x40 cm
(85)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Deka Gold Ribbon
Fleecová, sivá, 150x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Deka Marble
Fleecová, sivá, 150x200 cm
(2)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Dávkovač mydla Flowers
Sklenený, 390 ml, ø 7,5 cm, výška 18,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Rotho
Nádoba na kompostovateľný odpad Albula
Z recyklovaného plastu, svetlohnedá, 20x23,5 cm, výška 21 cm, 6 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
8,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Obľúbené
Curver
Nádoba na kompostovateľný odpad Ready To Collect
Z recyklovaného plastu, svetlomodrá, 19x25 cm, výška 20 cm, 5 l
(33)
Na sklade
8,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Orion
WC kefa Greenish
Kovová, svetlozelená, ø 10 cm, výška 37 cm
(8)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Homéa
Úložný box
S vekom, plastový, svetlozelený, objem 4,5 l, 24,5x18x15 cm
(3)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Hubky na riad v súprave
2 ks, silikónové
(171)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Tanierik na šperky Heart
8x10 cm, výška 1 cm
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Tácka
Ø 28 cm , z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Vankúš Stitched
S výplňou z mikrovlákna, na spanie, 40x60 cm
(29)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Love Story
Vrecká na exkrementy
Čierne
(4)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na pokrievky Kiwi
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 23x7 cm, výška 42 cm
(1411)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Curver
Košík Softex
Úložný, plastový, modrý, výška 27 cm
(3)
Na sklade
8,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Rex London
Nástenný vešiak
Kovový, červený, šírka 3 cm, výška 9 cm, hĺbka 6 cm
(2)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Hlavica pre WC kefu ø 6,5 cm
Náhradná, plastová, čierna, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(4)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Kupa
Prateľná, čierna/béžová, 40x60 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Black Outdoor Kitchen Ureo
2 ks, bez vŕtania, nerezové, čierne
(185)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Cutie
Prateľná, čierna/béžová, 40x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Plastový, čierny, 10 l
(34)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Compactor
Nádobka na mydlo Bestlock
Bez vŕtania, kovová, čierna, 13x13 cm, výška 10 cm
(35)
Na sklade
8,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Háčik Verna
Závesný, čierny
(28)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Stojan na kuchynské náčinie Black Outdoor Kitchen Baco
Kovový, čierny, 9x16 cm, výška 13,5 cm
(75)
Na sklade
Posledné kúsky
8,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Škrabadlo pre mačky Cardboard
Kartónové, v prírodnej farbe, 21x41 cm, výška 4,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Rotho
Dóza Loft
2,2 l, na potraviny, plastová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,83 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 20 ks
Joseph Joseph
Vrecia na odpadky IW8
20 ks, sťahovacie, 5 l
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
8,66 €
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Compactor
Košík
Plastový, výška 10 cm
Na sklade
7,31 €
s kódom
8,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Rotho
Dóza Loft
2,1 l, na potraviny, plastová
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
8,50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Havane
Prateľná, WC, biela/zelená, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Odpadkový kôš Whitney
Kancelársky, plastový, biely, 1,6 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Allstar
Dávkovač mydla Olinda
Keramický, biely, 500 ml, 8x8 cm, výška 20 cm
(25)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Curver
Box na granule
Biely, 9x21 cm, výška 19 cm, 2 l
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
8,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Sagaform
Fľaša Tessa
750 ml, cestovná, plastová, svetlosivá
Na sklade
Posledné kúsky
8,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór Signature
Plastový, béžový, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Curver
Desiatový box Lunch & Go
1,3 l, s príborom, plastový, tmavomodrý
(14)
Na sklade
8,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Fľaša na olej Boga
Objem 300 ml, sklenená, čierna
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
142
143
144
...
149
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia