Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Luxusné bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 822 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Wenko
Fľaša na olej Boga
Objem 300 ml, sklenená, čierna
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Bear
Látková, hnedá
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kefa na riad Moritz
(1)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy WOOF
Pre psa, keramická, s nápismi, ø 16 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
8,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Dakls
Dóza Homemade Tradition
1,7 l, na sypaný čaj, kovová, biela
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Držiak na obrúsky
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, 15x6 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Agropoli
Plastový, krémovobiely, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(4)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Maximex
Lyžice na topánky v súprave
2 ks, sivé
(2)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Nancy
Látkový, béžový, 46x46x20,5 cm
(67)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Držiak na uteráky Fixeo
Bez vŕtania, kovový, matne biely, ø 20 cm
(1)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Náhradný návlek na mop
(73)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Fľaša Saga
500 ml, cestovná/s náustkom, tritánová, modrá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na fén Milano
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 12x11 cm, výška 4,5 cm
(52)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Obaly na obleky v súprave Urovnejto
3 ks, sivé, dĺžka 60 cm, výška 90 cm
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Obliečka na vankúš Stars
S hviezdičkami, 40x40 cm
(1)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Woolen
S baránkom, 40x40 cm
(7)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Leo
Zo ženilky, 40x40 cm
(6)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
súprava 2 ks
Obľúbené
Curver
Organizéry do zásuvky v súprave Sistemo
2 ks, plastové, 37,5x15 cm, výška 5 cm
(20)
Na sklade
8,40 €
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Loft
Plastový, výška 15 cm
(255)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Metaltex
Organizér do chladničky Frigo
Plastový, výška 10 cm
(12)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Rotho
Úložný box
S vekom, plastový, objem 6 l, 23x24x27 cm
(14)
Na sklade
8,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Rex London
Pero Shark
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Printintin
Plagát A Nice Cup of Tea
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hrnčeky
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 14x28 cm, výška 6 cm
(2970)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Písacie potreby Secret Agent
(175)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 24 ks
Addis
Štipce na bielizeň v sade
24 ks, modré, 2x5 mm, výška 7 mm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Edea
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(21)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Držiak na uteráky Grena
Bez vŕtania, kovový, v mentolovej farbe, 25,5x16 cm, výška 7 cm
(4)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
KIS
Rozdeľovač do úložného boxu K Latch Box
Plastový, sivý, 54,5x36x8,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,40 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Váza Violet
Sklenená, ø 7 cm, výška 25 cm
(12)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, sivá, 45x40 cm
(177)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 50 ks
Obľúbené
Wenko
Štipce na bielizeň v sade
50 ks, 1x30 cm, výška 7 cm
(232)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 7 ks
Obľúbené
Wenko
Klipy na sušenie ponožiek v sade
7 ks, 4x1 cm, výška 7,5 cm
(387)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
1,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Trimovací hrebeň
Sivý
(2)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Hanging Vacuum S
2 ks
(207)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Kelly
Prateľná, WC, biela/sivá/v zlatej farbe, 45x45 cm
(6)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zarážka do dverí Multi-STOP®
Plastová, zelená, 2,5x12 cm, výška 8 cm
(29)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, bambusové, v prírodnej farbe
(38)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Háčik Bestlock
Bez vŕtania, oceľový, čierny
(18)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na papierové utierky
Kovový, čierny, ø 12,5 cm, výška 32,5 cm
(317)
Na sklade
7,11 €
s kódom
8,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na obrúsky Black Outdoor Kitchen Baco
Kovový, čierny, výška 12,5 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
7,11 €
s kódom
8,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Košík Adria
Do kúpeľne, plastový, čierny, výška 10 cm
(100)
Na sklade
8,36 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Náhradný návlek CleanTech
Na sklade
Posledné kúsky
7,09 €
s kódom
8,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Compactor
Nádobka na mydlo Bestlock Magic Bath
Bez vŕtania, kovová, čierna, 9,5x11,5 cm, výška 10 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
8,33 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Hlavica pre WC kefu ø 8,5 cm
Náhradná, plastová, biela, ø 8,5 cm, výška 9 cm
(26)
Na sklade
7,03 €
s kódom
8,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Organizér do zásuvky
Látkový, 40x9 cm, výška 9 cm
(290)
Doručenie od 6. 11. 2026
6,97 €
s kódom
8,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up L
2 ks
(66)
Na sklade
6,90 €
s kódom
8,12 € bez kódu
4,06 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
súprava 40 ks
Brabantia
Vrecia na odpadky PerfectFit X
40 ks, sťahovacie, 12 l
(6)
Na sklade
8,08 €
0,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
143
144
145
...
149
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia