Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky · YAMAZAKI
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (2)
YAMAZAKI
324 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Organizéry v súprave Smart
5 ks, na káble, kovové, 1x2 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
4,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Organizéry v súprave Smart
5 ks, na káble, kovové, 1x2 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
4,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na hubku Film Hook
Bez vŕtania, kovový, v lesklej striebornej farbe, 2x5 cm, výška 5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkčné držiaky v súprave Film Hook
2 ks, silikónové, čierne, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Multifunkčné držiaky v súprave Film Hook
2 ks, silikónové, biele, 4,5x2 cm, výška 4,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
YAMAZAKI
Háčiky v súprave Tower
3 ks, nástenné, kovové, biele
(1)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
YAMAZAKI
Háčiky v súprave Tower
3 ks, nástenné, kovové, čierne
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do zásuvky v súprave Tower
2 ks, plastové, 24x8 cm, výška 7 cm
(8)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Stojan na zubné kefky Mist
Plastový, čierny, 5x11 cm, výška 7 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,26 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Nádobka na mydlo Flow
Silikónová, biela, 8,5x11 cm, výška 1 cm
(509)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Nádobka na mydlo Flow
Silikónová, čierna, 8,5x11 cm, výška 1 cm
(248)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Držiak na papierové utierky Tower
Závesný, kovový, čierny, 26x1,5 cm, výška 5,5 cm
(68)
Na sklade
12,18 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na papierové utierky Tower
Závesný, kovový, biely, 26x1,5 cm, výška 5,5 cm
(46)
Na sklade
12,21 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Magnetický držiak mydla Film Hook
Bez vŕtania, plastový, biely, 5,5x7 cm, výška 7 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Film Hook
Bez vŕtania, plastový, biely, 2x5,5 cm, výška 5,5 cm
(21)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Tower
Na vatové tampony, plastový, biely, 11x7 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,29 €
s kódom
15,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný držiak Film Hook
Plastový, biely, 5x6 cm, výška 4,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Nádobka na mydlo Float
Silikónová, biela, 8,5x11 cm, výška 3 cm
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Hubka na riad Tower
Silikónová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Hubka na riad Tower
Silikónová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný držiak Film Hook
Plastový, čierny, 5x6 cm, výška 4,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička k nástenke Tower
Magnetická, 20x6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička k nástenke Tower
Magnetická, 20x6 cm
Na sklade
Posledný kúsok
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Nádobka na mydlo Tower
Oceľová, biela, 7,5x11 cm, výška 1 cm
(27)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na zubné kefky Tower
Oceľový, biely, 5,5x5,5 cm, výška 9 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Držiak na poháre na víno Tower
Závesný, kovový, biely, 7x26 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Nádobka na mydlo Tower
Oceľová, čierna, 7,5x11 cm, výška 1 cm
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Film Hook
Bez vŕtania, plastový, čierny, 2x5,5 cm, výška 5,5 cm
(23)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na dvere Tower
Kovový, čierny, šírka 1,5 cm, výška 18 cm, hĺbka 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Tower
Plastový, čierny, 250 ml, 5,5x5,5 cm, výška 18,5 cm
(79)
Na sklade
Posledný kúsok
15,88 €
s kódom
18,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Fľaša na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, čierna
(12)
Doručenie od 22. 10. 2026
15,95 €
s kódom
18,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na dvere Tower
Kovový, biely, šírka 1,5 cm, výška 18 cm, hĺbka 10 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Fľaša na olej Tower
Objem 250 ml, plastová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,44 €
s kódom
19,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Tower
Plastový, biely, 250 ml, 5,5x5,5 cm, výška 18,5 cm
(26)
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak s téglikom Film Hook
Plastový, biely, 7x7 cm, výška 9,5 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Magnetic Tower
Plastový, 5x2,5 cm, výška 5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojanček na tablet Magnetic Tower
Plastový, 5x2,5 cm, výška 5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na zubné kefky Film Hook
Bez vŕtania, kovový, biely, 3,5x12,5 cm, výška 4 cm
(16)
Na sklade
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na zubné kefky Film Hook
Bez vŕtania, kovový, čierny, 3,5x12,5 cm, výška 4 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Stojany na ručníky Tower
2 ks, kovové, biele, 14,5x30 cm, výška 14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
41 €
20,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice
Kovový, biely, 22x11 cm, výška 7 cm
(19)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na hubku Tower
Závesný, kovový, biely, 16x6 cm, výška 15,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza Tower
Na potraviny, plastová, biela
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
18,01 €
s kódom
21,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tower
Kovový, 10x15 cm, výška 20 cm
(71)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tower
Kovový, 10x15 cm, výška 20 cm
(24)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Šperkovnica Tower
Plastová, ø 10 cm, výška 10 cm
(104)
Na sklade
18,62 €
s kódom
21,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Šperkovnica Tower
Plastová, ø 10 cm, výška 10 cm
(82)
Na sklade
18,62 €
s kódom
21,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Round
Plastový, biely, 500 ml, ø 8 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,96 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia