Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky · YAMAZAKI
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (2)
YAMAZAKI
324 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na kuchynské náčinie Film Hook
Bez vŕtania, kovový, čierny, 5,5x13,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
26,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Film Hook
Bez vŕtania, plastový, čierny, 230 ml, 5,5x6 cm, výška 18,5 cm
(1)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Držiak na fén Film Hook
Nástenný, kovový, čierny, 8x13 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na monitor Tower
Kovový, 24x50 cm, výška 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
126,65 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 41x24 cm, výška 28 cm
(1)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na kuchynské náčinie Film Hook
Bez vŕtania, kovový, biely, 5,5x13,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Organizéry v súprave Smart
5 ks, na káble, kovové, 1x2 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
4,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Súprava misiek s podstavcom Nooks
Pre domáceho miláčika, keramická
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Amenity
Kovový, biely, 28,5x12 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Film Hook
Bez vŕtania, plastový, biely, 230 ml, 5,5x6 cm, výška 18,5 cm
(1)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 41x24 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,86 €
s kódom
32,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Miska s podstavcom Nooks
Pre domáceho miláčika, keramická
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Miska s podstavcom Nooks
Pre domáceho miláčika, keramická
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Skladacia cestovná miska Nooks
Pre domáceho miláčika, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, biela, 41x24 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,86 €
s kódom
32,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, biela, 41x24 cm, výška 28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Súprava misiek s podstavcom Nooks
Pre domáceho miláčika, keramická
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Organizéry v súprave Smart
5 ks, na káble, kovové, 1x2 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
4,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Stojan na monitor Tower
Kovový, 24x50 cm, výška 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
126,65 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Tower
Na vatové tampony, plastový, biely, 11x7 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,29 €
s kódom
15,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza na prací prášok Tower
Biela, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na kľúče Smart
Kovový
(3)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný stojan Smart
Kovový, ø 17 cm, výška 38,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na monitor Tower
Kovový, 27,5x59 cm, výška 38 cm
Na sklade
Posledný kúsok
83,30 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Chladiaca taška Tower
Svetlosivá, 8 l
Na sklade
Posledný kúsok
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Držiak na poháre na víno Tower
Závesný, kovový, biely, 7x26 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Rin
Na písacie potreby, kovový, 9,5x45 cm, výška 12 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička k nástenke Tower
Magnetická, 20x6 cm
Na sklade
Posledný kúsok
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Šperkovnica Tower
Plastová, 9x9 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,91 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na písacie potreby, kovový, 22x31 cm, výška 55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
s kódom
32,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Šperkovnica Tower
Plastová, 9x9 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,91 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Round
Plastový, čierny, 500 ml, ø 8 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička k nástenke Tower
Magnetická, 20x6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na monitor Tower
Kovový, 27,5x59 cm, výška 38 cm
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Nástenný vešiak Tower
Kovový, čierny, šírka 38,5 cm, výška 162 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Nástenka Tower
Magnetická, 58x42 cm
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
YAMAZAKI
Háčiky v súprave Tower
3 ks, nástenné, kovové, biele
(1)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Round
Plastový, biely, 500 ml, ø 8 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,96 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Stojan na zubné kefky Mist
Plastový, čierny, 5x11 cm, výška 7 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,26 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
YAMAZAKI
Háčiky v súprave Tower
3 ks, nástenné, kovové, čierne
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Tower
Kovový, 26,5x21 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Tower
Kovový, 26,5x21 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Nástenka Tower
Magnetická, 58x42 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Držiak na kuchynské utierky Tower
Závesný, biely, 6x19 cm, výška 4 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,91 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Nástenný vešiak Tower
Kovový, biely, šírka 38,5 cm, výška 162 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
Posledný kúsok
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na umývacie prostriedky Film Hook
Bez vŕtania, kovový, biely, 8,5x30,5 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Puzdro na prestieranie Tower
Bez vŕtania, kovové, čierne, 2,5x50,5 cm, výška 36,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza Tower
1,6 l, na kávu, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia