Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne · YAMAZAKI
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Stojany na dáždniky
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (2)
YAMAZAKI
78 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na kľúče Smart
Kovový
(3)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Šperkovnica Tower
Plastová, 9x9 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,91 €
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Šperkovnica Tower
Plastová, 9x9 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,91 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Nástenný vešiak Tower
Kovový, čierny, šírka 38,5 cm, výška 162 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
YAMAZAKI
Háčiky v súprave Tower
3 ks, nástenné, kovové, biele
(1)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
YAMAZAKI
Háčiky v súprave Tower
3 ks, nástenné, kovové, čierne
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Nástenný vešiak Tower
Kovový, biely, šírka 38,5 cm, výška 162 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
Posledný kúsok
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Háčik Tower
Nastaviteľný, oceľový, matne čierny
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, biely, 15x15 cm, výška 48 cm
(2)
Na sklade
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, čierny, 15x15 cm, výška 48 cm
(2)
Na sklade
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Háčik Tower
Nastaviteľný, oceľový, matne biely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Smart
Závesný, kovový, čierny, 96x5,5 cm, výška 100 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Stojan na šperky Rin
Kovový, 25x16 cm, výška 25,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na šperky Rin
Kovový, 25x16 cm, výška 25,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do skrine v súprave Smart
2 ks, na kabelky, plastové, biele, 32x24 cm, výška 21 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do skrine v súprave Smart
2 ks, na kabelky, plastové, čierne, 32x24 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, biely, 6,5x20 cm, výška 9,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, čierny, 6,5x20 cm, výška 9,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Šperkovnica Tower
Drevená/plastová, ø 10 cm, výška 12,5 cm
(21)
Na sklade
29,64 €
s kódom
34,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
10,5x24 cm, výška 13,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Šperkovnica Rin
Drevená/plastová, 8x24 cm, výška 11,5 cm
(8)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na dvere Tower
Kovový, čierny, šírka 1,5 cm, výška 18 cm, hĺbka 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Skrinka na kľúče Tower
Nástenná, kovová
(15)
Na sklade
29,44 €
s kódom
34,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na dvere Tower
Kovový, biely, šírka 30 cm, výška 6 cm, hĺbka 7 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na dvere Tower
Kovový, čierny, šírka 30 cm, výška 6 cm, hĺbka 7 cm
(10)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na dvere Tower
Kovový, biely, šírka 1,5 cm, výška 18 cm, hĺbka 10 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
7x32 cm, výška 3 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Skrinka na kľúče Tower
Nástenná, kovová
(12)
Na sklade
29,64 €
s kódom
34,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Šperkovnica Rin
Drevená/plastová, 8x24 cm, výška 11,5 cm
(9)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, biely, 12x23,5 cm, výška 36 cm
(8)
Na sklade
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, čierny, 12x23,5 cm, výška 36 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Vešiak na kľúče Rin
Bez vŕtania
(22)
Na sklade
32,88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Tower
Na kabelky, čierny, 54x6 cm, výška 5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
21,15 €
s kódom
24,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Tower
Na kabelky, biely, 54x6 cm, výška 5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
YAMAZAKI
Skrinka na kľúče Rin
Bez vŕtania, kovová
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
42 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Háčik Tower
Kovový, čierny
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Šperkovnica Tower
Plastová, ø 10 cm, výška 10 cm
(82)
Na sklade
18,62 €
s kódom
21,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Šperkovnica Tower
Plastová, ø 10 cm, výška 10 cm
(104)
Na sklade
18,62 €
s kódom
21,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Nástenný vešiak Rin
Z jaseňového dreva, čierny/hnedý, šírka 50 cm, výška 10 cm, hĺbka 7 cm
(62)
Na sklade
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Nástenný vešiak Rin
Z jaseňového dreva, v matne striebornej farbe/v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 10 cm, hĺbka 7 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na oblečenie Tower
Pojazdný, kovový, čierny, 67x35 cm, výška 173 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
148,75 €
s kódom
175 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na oblečenie Tower
Pojazdný, kovový, biely, 67x35 cm, výška 173 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
141,95 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Oval
Plastový, biely, 8x21 cm, výška 28 cm
(111)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Oval
Plastový, čierny, 8x21 cm, výška 28 cm
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Himeji
Kovový, čierny, 10x30 cm, výška 43 cm
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Organizér do skrine Joint
Na kabelky, kovový, čierny, 7,5x77 cm, výška 8 cm
(70)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Sapporo
Na kabelky, kovový, biely, 19x137 cm, výška 18 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Organizér do skrine Joint
Na kabelky, kovový, biely, 7,5x77 cm, výška 8 cm
(76)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí