Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne
...
Bytové doplnky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do predsiene a šatne · YAMAZAKI
Vešiaky a skrinky na kľúče
Háčiky
Organizéry a šperkovnice
Uskladnenie oblečenia
Vešiaky a stojany na oblečenie
Stojany na dáždniky
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (2)
YAMAZAKI
78 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Vešiak na kľúče Smart
Bez vŕtania, kovový
(326)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Vešiak na kľúče Smart
Bez vŕtania, kovový
(359)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Nest
Kovový, čierny, ø 19 cm, výška 46,5 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
68,85 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Vešiak Plain
Z borovicového dreva, biely, ø 28 cm, výška 177 cm
(64)
Na sklade
119 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, čierny, 15x15 cm, výška 48 cm
(2)
Na sklade
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Vešiak Plain
Kovový, čierny, ø 28 cm, výška 177 cm
(51)
Na sklade
119 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Slim Layer
Kovový, čierny, 23x10,5 cm, výška 45 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Nástenný vešiak Tower
Kovový, čierny, šírka 38,5 cm, výška 162 cm, hĺbka 47 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na kľúče Smart
Kovový
(3)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Vešiak na kľúče Rin
Bez vŕtania
(22)
Na sklade
32,88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na oblečenie Tower
Kovový, čierny, 52x47 cm, výška 140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
108,80 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, biely, 15x15 cm, výška 48 cm
(2)
Na sklade
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Šperkovnica Tower
Drevená/plastová, ø 10 cm, výška 12,5 cm
(21)
Na sklade
29,64 €
s kódom
34,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Vešiak Branch
Kovový, biely, ø 28 cm, výška 179 cm
(38)
Na sklade
113,90 €
s kódom
134 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, biely, 11x11 cm, výška 30 cm
(104)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
Kovový, 20x10,5 cm, výška 28,5 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Stojan na šperky Rin
Kovový, 25x16 cm, výška 25,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
Z dubového dreva, ø 13 cm, výška 35,5 cm
(92)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do skrine v súprave Smart
2 ks, na kabelky, plastové, biele, 32x24 cm, výška 21 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Šperkovnica Tower
Plastová, ø 10 cm, výška 10 cm
(82)
Na sklade
18,62 €
s kódom
21,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
YAMAZAKI
Háčiky v súprave Tower
3 ks, nástenné, kovové, čierne
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Himeji
Kovový, čierny, 10x30 cm, výška 43 cm
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Skrinka na kľúče Tower
Nástenná, kovová
(12)
Na sklade
29,64 €
s kódom
34,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
súprava 2 ks
YAMAZAKI
Organizéry do skrine v súprave Smart
2 ks, na kabelky, plastové, čierne, 32x24 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
46 €
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na oblečenie Tower
Pojazdný, kovový, biely, 67x35 cm, výška 173 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
141,95 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Organizér do skrine Joint
Na kabelky, kovový, biely, 7,5x77 cm, výška 8 cm
(76)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Brick
Kovový, biely, 10x30 cm, výška 43 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Nest
Kovový, biely, ø 19 cm, výška 46,5 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Nástenný vešiak Rin
Z jaseňového dreva, v matne striebornej farbe/v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 10 cm, hĺbka 7 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Oval
Plastový, čierny, 8x21 cm, výška 28 cm
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Šperkovnica Tower
Plastová, ø 10 cm, výška 10 cm
(104)
Na sklade
18,62 €
s kódom
21,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Nest
Kovový, biely, 12x30 cm, výška 45 cm
(33)
Na sklade
64,60 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Organizér do skrine Joint
Na kabelky, kovový, čierny, 7,5x77 cm, výška 8 cm
(70)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na oblečenie Tower
Kovový, biely, 40x40 cm, výška 140 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Tower
Kovový, čierny, 11x11 cm, výška 36 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Smart
Kovový, čierny, 11x11 cm, výška 30 cm
(61)
Na sklade
34 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Square
Kovový, čierny, 17x17 cm, výška 45,5 cm
(48)
Na sklade
55 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na oblečenie Tower
Kovový, biely, 52x47 cm, výška 140 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
108,80 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Háčik Tower
Nastaviteľný, oceľový, matne čierny
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na šperky Rin
Kovový, 25x16 cm, výška 25,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Nástenný vešiak Rin
Z jaseňového dreva, čierny/hnedý, šírka 50 cm, výška 10 cm, hĺbka 7 cm
(62)
Na sklade
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na oblečenie Tower
Pojazdný, kovový, čierny, 67x35 cm, výška 173 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
148,75 €
s kódom
175 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Tower
Na kabelky, biely, 54x6 cm, výška 5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na dáždniky Brick
Kovový, čierny, 15x15 cm, výška 43 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Vešiak na kľúče Rin
Bez vŕtania
(74)
Na sklade
32,88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
10,5x24 cm, výška 13,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Vešiak na dvere Tower
Kovový, čierny, šírka 1,5 cm, výška 18 cm, hĺbka 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Háčik Smart
Závesný, oceľový, biely
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Skrinky na topánky
Zostavy do predsiene
Vešiaky
Vešiaky na stenu
Stojany na oblečenie
Nemý sluha
Stojany na dáždniky
Zarážky do dverí