Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 232 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Allstar
Téglik na zubné kefky Minas
Biely, ø 7 cm, výška 12 cm
(11)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, v matne zlatej farbe
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, matne čierne
(6)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Allstar
Téglik na zubné kefky Lyon
Plastový, matne čierny, ø 7,5 cm, výška 10,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Háčiky na záclony v súprave
10 ks, plastové, biele
(4)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pre mačku, keramická, s potlačou, ø 13 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Homéa
Kefa Geoflower
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony so žabkou v súprave Eta + Theta
10 ks, kovové, matne čierne
(5)
Doručenie od 9. 10. 2026
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
SP TREND
Krúžky na záclony v súprave
20 ks, plastové, biele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
0,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 10 ks
SP TREND
Krúžky na záclony s háčikom v súprave Jana
10 ks, kovové, matne čierne
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Magic Cat
Pre mačku, keramická, s potlačou, ø 13 cm
(5)
Doručenie od 14. 10. 2026
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pútka v súprave
5 ks, závesné, oceľové
(207)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave Onda
2 ks, nástenné, plastové, v striebornej farbe
(216)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Hlavica pre WC kefu Ø 8 cm
Náhradná, plastová, biela, ø 8 cm, výška 9 cm
(4)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Dávkovacia fľaša
375 ml, plastová, biela
(29)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SP TREND
Vitrážna tyč
Kovová, roztiahnuteľná, 55 - 85 cm
(11)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Allstar
Háčiky v súprave Parma
2 ks, bez vŕtania, plastové, čierne
(4)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, oceľové, v striebornej farbe
(64)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, plastové, biele
(61)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Vákuové vrece Antibacterial
(5)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa
Gumená, modrá
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Spona na závesy Arlequin
V zlatej farbe
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
1 l, na potraviny, plastová
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
750 ml, na potraviny, plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Foliage
45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Flower
S potlačou, 45x45 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Addis
Vrecia na odpadky
20 ks, 30 l
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
0,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Spona na závesy Epica
Kovová, biela
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy
Pre domáceho miláčika, ø 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Kefa Terrazzo
(6)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Spona na závesy Petaly
Kovová, sivá
(2)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Marble
Geometrická, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Soška Happy Halloween
Drevená, výška 15,5 cm
(2)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Písmená na organizéry Stackable
Biele, 11,5x20x3 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
KIS
Rozdeľovač do úložného boxu K Latch Box
Plastový, sivý, 35,5x26,5x8,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Držiak na obrúsky
Kovový, čierny, 13x3,5 cm, výška 8,5 cm
(8)
Doručenie od 20. 10. 2026
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Cestovná miska Dog Fantasy
Pre psa, plastová, ø 15 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Protihltacia miska Dog Fantasy
Pre psa, ø 18 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Postroj Reflective
Veľkosť XS, žltý
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Spona na závesy Epica
Kovová, sivá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Cestovná miska Dog Fantasy
Pre psa, plastová, ø 15 cm
(2)
Doručenie od 14. 10. 2026
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, hnedé
(2)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, zelené
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Rotho
Náhradné uhlíkové filtre v súprave
3 ks, čierne, 6x15 cm, výška 8 mm
(58)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky
Plastový, výška 6 cm
(7)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sitko do drezu Sava
Silikónové, čierne, ø 12 cm
(32)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Allstar
Téglik na zubné kefky Olinda
Keramický, zelený, ø 8 cm, výška 10 cm
(28)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia