Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 232 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Metaltex
Háčiky v súprave
4 ks, bez vŕtania, plastové
(10)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Spona na závesy Deva
V prírodnej farbe
(3)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Téglik na zubné kefky Olinda
Keramický, biely, ø 8 cm, výška 10 cm
(14)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Minas
Svetlohnedý, 280 ml, ø 7 cm, výška 18 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Spona na závesy Petaly
Kovová, biela
(6)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
V prírodnej farbe, 7x18 cm, výška 1,5 cm
(313)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Minas
Svetlosivý, 280 ml, ø 7 cm, výška 18 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Orion
Fľaša na olej
Objem 210 ml, sklenená, tmavozelená
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Allstar
Téglik na zubné kefky Olinda
Keramický, matne čierny, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Pattou
Látková, sivá, 30x40 cm
(6)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Addis
Vešiaky v súprave
5 ks, plastové, biele, dĺžka 41 cm, výška 23 cm
(7)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Snips
Detský desiatový box Unicorn
Plastový, ružový, 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Pattou
Látková, čierna, 30x40 cm
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Gardinia
Krúžky na záclony v súprave
10 ks, plastové
(3)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,59 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Sitka do drezu v súprave
2 ks, kovové, sivé, ø 7 cm
(41)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Hračka pre psa Dog Fantasy Bone
Gumená, zelená/modrá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre mačku Boho Cat
Látková, ružová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre mačku Boho Cat
Látková, krémovobiela
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Šperkovnica
Plastová, so zrkadlom/cestovná, 9,5x9,5 cm, výška 4 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Addis
Handričky v súprave Fairy
4 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Lopatka Cat It Design
Plastová, sivá, 16x32 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Protihltacia miska Dog Fantasy
Pre psa, ø 22 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Miska BE-MI
Pre domáceho miláčika, betónová, ø 15 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Spona na závesy Farfalina
Kovová, svetlohnedá
(3)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, čierne
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Lizan
2 ks, bez vŕtania, Turbo-loc, nerezové, biele
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
2,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Snips
Detský desiatový box Dinosaur
Plastový, zelený, 500 ml
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Homéa
Šnúra na bielizeň
Antracitová
(16)
Doručenie od 22. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na hubku Film Hook
Bez vŕtania, kovový, v lesklej striebornej farbe, 2x5 cm, výška 5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Súprava misiek s podstavcom Dog Fantasy
Pre psa, z nehrdzavejúcej ocele, ø 13 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Wenko
Súprava pre montáž bez vŕtania Jet
Static-Loc
(2)
Na sklade
4,81 €
s kódom
6,01 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik
Závesný, nerezový, v striebornej farbe
(41)
Na sklade
4,96 €
s kódom
6,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Embossed Paw
Látková, sivá, 30x40 cm
(5)
Na sklade
4,96 €
s kódom
6,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Embossed Paw
Látková, čierna, 30x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,96 €
s kódom
6,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hubku
Bez vŕtania, kovový, čierny, 3x5 cm, výška 5 cm
(58)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Téglik na zubné kefky Hanoi
Bambusový, v prírodnej farbe, 6x8 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Držiak na toaletný papier Parma
Bez vŕtania, plastový, matne čierny, 7x16 cm, výška 6,5 cm
(9)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Minas
Čierny, 280 ml, ø 7 cm, výška 18 cm
(19)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Metaltex
Odkvapkávacia podložka na riad Gravity
Plastová, sivá, 42x8 cm
(25)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na oblek Urban
Čierny, dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(176)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Dóza
250 ml, na potraviny, sklenená, hnedá
(2)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Allstar
WC kefa Portes
Plastová, matne čierna, ø 12 cm, výška 38 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, ø 2 cm
(273)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Fľaša na olej
Objem 380 ml, sklenená, tmavozelená
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Valenza
Bez vŕtania, plastový, čierny
(72)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Obal na oblek Milky
Biely, dĺžka 60 cm, výška 100 cm
(35)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Hubka na riad
Silikónová
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Love Story
Vrecká na exkrementy Lavender
Modré
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia