Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 186 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Z recyklovaného plastu, biely, 29x17,5 cm, výška 13 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
28,16 €
s kódom
33,13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Termofľaša Loop
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v mentolovej farbe
(4)
Doručenie od 22. 10. 2026
28,22 €
s kódom
33,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Termofľaša Loop
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrá
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
28,22 €
s kódom
33,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Spa
Bez vŕtania, bambusová, hnedá
(223)
Na sklade
28,25 €
s kódom
33,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Compactor
Prídavná polička
Plastová, sivá, 50x30 cm, výška 40 cm
(289)
Na sklade
Posledné kúsky
28,25 €
s kódom
33,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Kôš na bielizeň Bamboo
Bambusový, v prírodnej farbe, 70 l
(2)
Na sklade
28,25 €
s kódom
33,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz Colorful Water Lily Pond – Claude Monet
70x45 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(304)
Na sklade
Posledné kúsky
28,37 €
s kódom
33,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bigso
Kôš na bielizeň Bamboo/Linen
Látkový, krémovobiely
(9)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termohrnček Café-To-Go Travel Mug Rose Quartz
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(10)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na toaletný papier Levante
So štetkou, oceľový, čierny, 13x18 cm, výška 63 cm
(5)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Odkvapkávač Sling
Plastový, sivý, 33x38 cm
(13)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Bianca
Obliečky Winter Scene
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, s potlačou, sivomodré, 135x200 cm
(21)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Rebrík na uteráky Bahari
Bambusový, v prírodnej farbe, dĺžka 43 cm, výška 170 cm
(171)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop
Ružový, 12 l, plastový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termohrnček Café-To-Go Travel Mug Black 2.0
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
(24)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Nástenná, oceľová, čierna
(36)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Stanley
Termohrnček Café-To-Go Travel Mug Cream Gloss
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(5)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku Spice
Z tvrdeného skla, s potlačou, 50x56 cm
(373)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 70x90 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Orion
Nádoba na kvasenie zeleniny MODROBÍLÁ
2,8 l, keramická
(16)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Pléd Cosy
Mikroplyšový, taupe, 220x240 cm
(15)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Bulldog
Keramická, biela, 12x15,5 cm, výška 19,5 cm
(72)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Cuba
Keramická, biela, 14x17 cm, výška 22 cm
(90)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Reitani
Nástenný, oceľový, matne čierny, 2x9 cm, výška 40 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Green
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Floral Set
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(1)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, modré/sivé, 60x100 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Nádobka na mydlo Opal
Sklenená, krémovobiela, ø 12 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Dózy v súprave Freska
5 ks, na potraviny, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Marble
2 ks, prateľné, hnedé, 60x100 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Lemons
4 ks, s potlačou, 43x43 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
8,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Nutcracker Stripe
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, pruhované, ružové/fialové, 230x220 cm
(1)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, sivé, 60x100 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Hodiny Wall
Nástenné, ø 30 cm
(30)
Na sklade
Posledný kúsok
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Bon Appetit
2 ks, z tvrdeného skla, čierne, s potlačou, 30x52 cm
(247)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
Z dubového dreva, ø 13 cm, výška 35,5 cm
(92)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, biele/hnedé, 60x100 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Košík na ovocie Open Grid
Ø 28 cm, kovový, žltý
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, béžové, 60x100 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryt na stenu pri sporáku Lemons
Z tvrdeného skla, béžový, s potlačou, 50x56 cm
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Hodiny Adam
Nástenné, ø 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Charm
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(4)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Astera
Rýchloschnúca, z kremeliny, sivá, 39x60 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Sateen Green
Na jednolôžko, z bavlneného saténu, svetlozelená, 180x260 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, tmavofialové, 140x200 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Boho Mandala
2 ks, prateľné, biele, 60x100 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, modré, 140x200 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, čierno-biele, 60x100 cm
(2)
Na sklade
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
124
125
126
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia