Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 214 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Polke
Nástenné, s dreveným rámom, ø 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
192,80 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Selem
Nástenné, s dreveným rámom, 60x107 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečky Simmel
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, zakladacie, luxusné, s prímesou ľanu, slonovinové, 240x260 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Zrkadlo Donna
Nástenné, 40x60 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
194,40 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Silent Whisper 1
62x62 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 4. 11. 2026
196 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Sacred Silence 2
62x62 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 4. 11. 2026
196 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Wireworks
Zrkadlo Galnce
Nástenné, s dreveným rámom, ø 45 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
196,80 €
s kódom
246 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Universe of Sleeping
Prikrývka Capella Medium
S páperovou výplňou, celoročná, 200x220 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
196,80 €
s kódom
246 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Botany 2
Na jednolôžko, na gombíky, chladivé, ľanové, s kvetinovým vzorom, v prírodnej farbe, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
198,40 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Mountain
118x90 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
Doručenie od 6. 11. 2026
198,40 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Bed In A Bag
70x190 cm, extra mäkký, skladací, v tehlovej farbe, hrúbka 5 cm
(113)
Doručenie od 16. 10. 2026
198,40 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Bed In A Bag
70x190 cm, extra mäkký, skladací, v horčicovej farbe, hrúbka 5 cm
(113)
Doručenie od 16. 10. 2026
198,40 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Dapple Grey
Na dvojlôžko, na gombíky, chladivé, z konopného vlákna, svetlosivé, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Akustické panely v súprave Oak
2 ks, 60x240 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
200 €
s kódom
250 € bez kódu
125 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kôš na bielizeň Tota Luxe
Bambusový, béžový, 2x45 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
200,80 €
s kódom
251 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem jednotlivých košov (2)
-20 % s kódom
Woodman
Vešiak Everest
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška 180 cm
(13)
Doručenie od 27. 10. 2026
201,60 €
s kódom
252 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Zrkadlo Matz
Nástenné, 60x160 cm
Na sklade
Posledný kúsok
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Senza
Kovový, čierny, šírka 65 cm, výška 63,5 cm, hĺbka 28 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Green Garden
90x118 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(1)
Doručenie od 6. 11. 2026
204 €
s kódom
255 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obraz LED
50x150 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 26. 10. 2026
204 €
s kódom
255 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Zrkadlo Donna
Nástenné, ø 60 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
204,80 €
s kódom
256 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Tumulo
S poličkou, kovový, čierny, šírka 80 cm, výška 15 cm, hĺbka 8 cm
(4)
Doručenie od 14. 10. 2026
204,80 €
s kódom
256 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Tumulo
Kovový, béžový, šírka 80 cm, výška 15 cm, hĺbka 8 cm
(4)
Doručenie od 14. 10. 2026
204,80 €
s kódom
256 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Spinder Design
Zrkadlo Donna
Nástenné, ø 60 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
205,60 €
s kódom
257 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Zrkadlo Sensor
Nástenné/kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, 8x23 cm
(3)
Doručenie od 14. 10. 2026
205,60 €
s kódom
257 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Zrkadlo Rusto
Vonkajšie, 65x140 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
205,60 €
s kódom
257 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Stojan na oblečenie Hongi
Z borovicového dreva, hnedý, 74x74 cm, výška 177 cm
(32)
Doručenie od 20. 10. 2026
206,40 €
s kódom
258 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spirella
Odpadkový kôš Aliya
Na triedený odpad/pedálový, oceľový, matne čierny, 2x30 l
Doručenie od 14. 10. 2026
207,20 €
s kódom
259 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Zrkadlo Sensor
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 20 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
209,60 €
s kódom
262 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Zrkadlo Sensor
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
209,60 €
s kódom
262 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Zrkadlo Sensor
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 20 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
209,60 €
s kódom
262 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Zrkadlo Sensor
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 20 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
209,60 €
s kódom
262 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Nordic Shapes
140x70 cm, tlačený/s ručne maľovanými prvkami, na plátne
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
210,40 €
s kódom
263 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Tube Flip
Nástenné, 10x38 cm, výška 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Pléd Melange
Prešívaný, ľanový, béžový, 200x220 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Meise Möbel
Rošty v súprave Belovit
160x200 cm, 2 ks, lamelové, nepolohovateľné/s nastavením tuhosti, nosnosť 240 kg
(27)
Doručenie od 4. 11. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
133 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Odpadkový kôš
Pedálový, oceľový, matne čierny, 55 l
(2)
Doručenie od 14. 10. 2026
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Odpadkový kôš Touch Bin
Dotykový, oceľový, v matne striebornej farbe, 60 l
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
213,60 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Nástenný vešiak Protopia
S poličkou, v dekore duba, v svetlo prírodnej farbe, výška 8 cm, hĺbka 21 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
214,40 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Nástenný vešiak Protopia
S poličkou, v dekore jaseňa, čierny, šírka 120 cm, výška 8 cm, hĺbka 21 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
214,40 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Nástenný vešiak Protopia
S poličkou, v dekore orecha, v tmavo prírodnej farbe, výška 8 cm, hĺbka 21 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
214,40 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Nástenný vešiak Protopia
S poličkou, v dekore jaseňa, v tmavo prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 8 cm, hĺbka 21 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
214,40 €
s kódom
268 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Stojan na umývacie prostriedky
Bezdotykový, kovový, v matne zlatej farbe, 14x14 cm, výška 20 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Odpadkový kôš
Na triedený odpad/pedálový, oceľový, v matne striebornej farbe, 34+24 l
Doručenie od 14. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Light & Living
Zrkadlo Rincon
Nástenné, 50x150 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Rizzoli
S poličkou, kovový, čierny, šírka 76 cm, výška 76 cm, hĺbka 34 cm
(3)
Doručenie od 14. 10. 2026
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Zrkadlo Emily
Nástenné, 60x160 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
219,20 €
s kódom
274 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Meise Möbel
Rošty v súprave Belovit
180x200 cm, 2 ks, lamelové, nepolohovateľné/s nastavením tuhosti, nosnosť 240 kg
(27)
Doručenie od 4. 11. 2026
219,20 €
s kódom
274 € bez kódu
137 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (7)
1
...
227
228
229
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia