Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 224 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chránič vankúša Molly
70x50 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Single Space XL
(66)
Na sklade
6,36 €
s kódom
7,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Premium Valve M
2 ks
(54)
Na sklade
6,50 €
s kódom
8,12 € bez kódu
4,06 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up L
2 ks
(66)
Na sklade
6,50 €
s kódom
8,12 € bez kódu
4,06 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Organizér do zásuvky
Látkový, 40x9 cm, výška 9 cm
(290)
Doručenie od 23. 10. 2026
6,56 €
s kódom
8,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Háčik Verna
Závesný, čierny
(28)
Na sklade
6,62 €
s kódom
8,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave Black Outdoor Kitchen Ureo
2 ks, bez vŕtania, nerezové, čierne
(185)
Na sklade
6,65 €
s kódom
8,31 € bez kódu
4,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Celano
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(131)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík
Závesný, oceľový, biely, 26x30 cm, výška 14 cm
(2635)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hrnčeky
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 14x28 cm, výška 6 cm
(2970)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box na oblečenie Nancy
Látkový, béžový, 46x46x20,5 cm
(67)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Hanging Vacuum S
2 ks
(207)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Leo
Zo ženilky, 40x40 cm
(11)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Náhradný návlek na mop
(73)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Leo
Zo ženilky, 40x40 cm
(6)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Woolen
S baránkom, 40x40 cm
(5)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Woolen
S baránkom, 40x40 cm
(6)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Allstar
Dávkovač mydla Olinda
Keramický, biely, 500 ml, 8x8 cm, výška 20 cm
(25)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Olinda
Keramický, matne čierny, 500 ml, ø 8 cm, výška 20 cm
(9)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky v súprave
2 ks, závesné, bambusové, v prírodnej farbe
(38)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Leo
Zo ženilky, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Leo
Zo ženilky, 40x40 cm
(5)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Orion
Dóza
500 ml, na potraviny, sklenená, hnedá
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Kanguro
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 26x30 cm, výška 14 cm
(1837)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Edea
Bez vŕtania, nerezový, čierny
(21)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Vankúš Inner
Do dekoračných vankúšov, 50x50 cm
(40)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (5)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Woolen
S baránkom, 40x40 cm
(4)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zarážka do dverí Multi-STOP®
Plastová, zelená, 2,5x12 cm, výška 8 cm
(29)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Vankúš Non Stitched
S výplňou z mikrovlákna, na spanie, 40x60 cm
(28)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávacia podložka na riad
Plastová, sivá, 45x40 cm
(177)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Organizér do chladničky Frigo
Plastový, výška 10 cm
(12)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wenko
Fľaša na olej Boga
Objem 300 ml, sklenená, čierna
(15)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Essentiel
Čierny, 40x40 cm
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Nádobka na mydlo Niagara
Z polyresínu, antracitová, 9,5x14 cm, výška 3 cm
(7)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Držiak na uteráky Fixeo
Bez vŕtania, kovový, matne biely, ø 20 cm
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 50 ks
Obľúbené
Wenko
Štipce na bielizeň v sade
50 ks, 1x30 cm, výška 7 cm
(232)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 7 ks
Obľúbené
Wenko
Klipy na sušenie ponožiek v sade
7 ks, 4x1 cm, výška 7,5 cm
(387)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
1,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Agropoli
Plastový, krémovobiely, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Obaly na obleky v súprave Urovnejto
3 ks, sivé, dĺžka 60 cm, výška 90 cm
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
JAHU collections
Deka Dice
Fleecová, hnedá/béžová, 150x200 cm
(55)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór Signature
Plastový, svetlohnedý, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(57)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Wenko
Kefa na riad Moritz
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Kelly
Prateľná, WC, biela/sivá/v zlatej farbe, 45x45 cm
(6)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór Signature
Plastový, béžový, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Marbre
Prateľná, WC, textilná, biela/sivá, 45x45 cm
(4)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Havane
Prateľná, WC, biela/zelená, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Háčik Bestlock
Bez vŕtania, oceľový, čierny
(18)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Písacie potreby Secret Agent
(175)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
9
10
11
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia