Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 210 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Raccoon
Látková, svetlosivá
(3)
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre mačku Boho Cat
Látková, krémovobiela
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Love Story
Hračky pre mačku v súprave Boho Fish
2 ks, látkové, krémovobiele
(6)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Kefa pre domáceho maznáčika
Sivá
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Love Story
Vrecká na exkrementy Lavender
Modré
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Bear
Látková, hnedá
(1)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Súprava pre starostlivosť o srsť
Čierna
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Love Story
Vrecká na exkrementy Lemon
Modré
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
1,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Pelech Crafty
Pre psa, okrúhly, krémovobiely, ø 48 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Kefa pre domáceho maznáčika
Sivá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Raccoon
Látková, sivá
Na sklade
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Kefa pre domáceho maznáčika
Sivá
Na sklade
Posledný kúsok
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Zubné kefky pre domáceho miláčika v súprave
Biele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Kefa pre domáceho maznáčika
Sivá
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Uterák pre domáceho miláčika
Modrý
(5)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Fontána
Pre mačku
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Kefa pre domáceho maznáčika
Biela
(3)
Doručenie od 20. 11. 2026
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Trimovací hrebeň
Sivý
(2)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa
Gumená, modrá
(1)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre mačku Boho Cat
Látková, ružová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,01 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Love Story
Postroj Reflective
Veľkosť XS, žltý
Na sklade
Posledný kúsok
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Love Story
Vrecká na exkrementy
Čierne
(4)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Bear
Látková, hnedá
(2)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Homéa
Úložný box
S vekom, plastový, svetlozelený, objem 4,5 l, 24,5x18x15 cm
(3)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Homéa
Úložný box
S vekom, plastový, svetlozelený, objem 2,5 l, 24x18x8 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Ochranný box na sušiak na bielizeň WallFix
Nástenný, v striebornej farbe, kovový
Na sklade
Posledný kúsok
100,30 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Stojan na oblečenie Linn
Oceľový, čierny, 99,5x57 cm, výška 190 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
181,05 €
s kódom
213 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku New Dawn C
Bavlnený, zelený, bodkovaný, 124x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Brabantia
Stojan na oblečenie Linn
Oceľový, čierny, 34x48 cm, výška 170 cm
(7)
Na sklade
99,45 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku Titan Oval D
Bavlnený, sivý, geometrický, 135x45 cm
(6)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Brabantia
Stojan na oblečenie Linn
Oceľový, čierny, 61x57 cm, výška 190 cm
Na sklade
Posledný kúsok
161,50 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Držiak na žehliacu dosku a žehličku
Plastový, tmavosivý, 16x19,5 cm, výška 38 cm
(6)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku New Dawn A
Bavlnený, zelený, bodkovaný, 110x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Desiatový box Make & Take
2 l, delený, plastový, tmavosivý
(10)
Na sklade
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Naparovacia podložka na žehlenie Linn
Látková, tmavosivá, 1x40 cm, výška 93 cm
(5)
Na sklade
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Brabantia
Žehliaca doska Fresh Breeze B
S držiakom na parný generátor/s nastaviteľnou výškou, svetlomodrá, 124x38 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
121,55 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Brabantia
Vrecia na odpadky PerfectFit K
10 ks, kompostovateľné, 10 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Stojan na umývacie prostriedky SinkStyle
Plastový, biely, 9,5x14 cm, výška 16 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Brabantia
Naparovacia podložka na žehlenie Linn
Látková, svetlosivá, 2x42 cm, výška 97 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Naparovacia podložka na žehlenie Linn
Látková, svetlosivá, 1x40 cm, výška 93 cm
(9)
Doručenie od 23. 10. 2026
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Brabantia
Naparovací vešiak na žehlenie Linn
Látkový, svetlosivý, 1,5x41,5 cm, výška 22,5 cm
(1)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Podložka pod poťah na žehliacu dosku
Látková, biela, 137x48 cm, výška 8 mm
(9)
Na sklade
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Žehliaca doska Titan Oval C
S držiakom na parný generátor/s nastaviteľnou výškou, tmavosivá, 124x45 cm
(7)
Na sklade
142,80 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Brabantia
Stojan na umývacie prostriedky SinkStyle
Plastový, biely, 13x75 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
94,35 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Brabantia
Stojan na umývacie prostriedky SinkStyle
Plastový, sivý, 9,5x14 cm, výška 16 cm
(2)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Brabantia
Odpadkový kôš Bo Touch Bin
Dotykový, oceľový, matne čierny, 60 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
234,60 €
s kódom
276 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku New Dawn D
Bavlnený, zelený, bodkovaný, 135x45 cm
(6)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Brabantia
Sušiak na bielizeň Pull Out
Nástenný, v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 22 m
(14)
Na sklade
49,30 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
101
102
103
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia