Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kúpeľne
...
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kúpeľne so zľavovým kódom
Doplnky na WC
Doplnky k umývadlu
Doplnky k vani a sprche
Sady doplnkov do kúpeľne
Predložky
Kúpeľňové organizéry
Kúpeľňové držiaky
Doplnky pre montáž bez vŕtania
Pranie a žehlenie
Kúpeľňové poličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ
Spôsob uchytenia
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
2 095 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Nami
2 ks, bez vŕtania, plastové, matne čierne
Doručenie od 19. 10. 2026
28 €
s kódom
35 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Kúpeľňový organizér Malibu
Drevený, matne biely, 24x24 cm, výška 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Tyč na sprchový záves Chroma
Teleskopická, kovová, matne čierna, 106 - 182 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Tyč na sprchový záves Chroma
Teleskopická, kovová, v matne striebornej farbe, 106 - 182 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Nami
2 ks, bez vŕtania, plastové, béžové
Doručenie od 19. 10. 2026
28 €
s kódom
35 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Kúpeľňový organizér Malibu
Drevený, matne čierny, 24x24 cm, výška 15 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Morocco
Prateľná, textilná, tmavohnedá, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Morocco
Prateľná, textilná, čierna, 50x80 cm
Na sklade
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Žehliaca doska K-UNO Black Tube M
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, hnedá, 115x35 cm
(5)
Doručenie od 14. 10. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Kôš na bielizeň Laundry Hub Tweed duplo
Látkový, sivý, 71 l
Doručenie od 14. 10. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Žehliaca doska K-Surf Black Wild
S nastaviteľnou výškou, hnedá, 130x37 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Poťah na žehliacu dosku K - Surf
Bavlnený, hnedý, so zvieracím vzorom, 141x48 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Kôš na bielizeň Laundry Hub Tweed
Látkový, sivý, 53 l
Doručenie od 14. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Krúžky k sprchovému závesu v súprave Aqua
10 ks, závesné, kovové, v matne striebornej farbe
(9)
Doručenie od 30. 10. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
1,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Kúpeľňová predložka Merade
Prateľná, textilná, žltá/béžová, 50x80 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Kúpeľňová predložka Aroia
Prateľná, textilná, béžová, 50x70 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Kúpeľňová predložka Merade
Prateľná, textilná, oranžová/béžová, 50x80 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Ego Dekor
Súprava doplnkov do kúpeľne Bubbles
Sklenená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Dávkovač mydla
Bezdotykový, oceľový, v lesklo zlatej farbe, 266 ml, 11x7 cm, výška 16 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
81,60 €
s kódom
102 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Dávkovač mydla
Bezdotykový, oceľový, v matne zlatej farbe, 266 ml, 11x7 cm, výška 16 cm
(11)
Doručenie od 14. 10. 2026
81,60 €
s kódom
102 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Kôš na bielizeň
Skladací, látkový, tmavosivý, 200 l
Doručenie od 14. 10. 2026
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Merry Christmas
2 ks, prateľné, zamatové, 60x100 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Obľúbené
Compactor
Kúpeľňový organizér
Na kozmetiku, plastový, 19x16 cm, výška 16 cm
(93)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Film Hook
Bez vŕtania, plastový, čierny, 230 ml, 5,5x6 cm, výška 18,5 cm
(1)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Držiak na fén Film Hook
Nástenný, kovový, čierny, 8x13 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Amenity
Kovový, biely, 28,5x12 cm, výška 5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Film Hook
Bez vŕtania, plastový, biely, 230 ml, 5,5x6 cm, výška 18,5 cm
(1)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Kúpeľňový organizér Tower
Na vatové tampony, plastový, biely, 11x7 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Sušiak na bielizeň AirFrame
Čierny, kovový, dĺžka sušiacej plochy 16 m
Doručenie od 15. 10. 2026
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Žehliaca doska Pocket Max
Skladacia, sivá, 110x35 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Stojan na toaletný papier EasyStore
Plastový, biely, ø 15 cm, výška 65 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Zone
Téglik na zubné kefky Tada
Sklenený, hnedý, ø 7,5 cm, výška 10 cm
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Zone
Dávkovač mydla Tada
Sklenený, hnedý, 250 ml, ø 7,5 cm, výška 14 cm
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Vara
Plastový, sivý, 360 ml, ø 8,5 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Allstar
Záchodová doska Fleur
S automatickým zatváraním, 36,8 x 43, plastová, s kvetinovým vzorom
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Dávkovač mydla Vara
Plastový, krémovobiely, 360 ml, ø 8,5 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Lizan
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastová, zelená, 10,5x10,5 cm, výška 35,5 cm
(2)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Lizan
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastová, biela, 10,5x10,5 cm, výška 35,5 cm
(2)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Lizan
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, hnedá
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Nádobka na mydlo Fablo
Keramická, hnedá, 10x13,5 cm, výška 2,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Porto
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierny, ø 9,5 cm, výška 11,5 cm
(2)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na uteráky Porto
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 40,5x5,5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Na sklade
27,67 €
s kódom
34,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na toaletný papier Lizan
Bez vŕtania, Turbo-loc, oceľový, čierny, 14x14 cm, výška 14,5 cm
(1)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Nazca
Rýchloschnúca, z kremeliny, béžová, 50x80 cm
(1)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Lizan
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, zelená
(2)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Fablo
Keramická, zelená, ø 12 cm, výška 39,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stojan na toaletný papier Albella
So štetkou, plastový, čierny, 12x21 cm, výška 69 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Argiri
Rýchloschnúca, z kremeliny, v tmavo prírodnej farbe, 39x60 cm
(1)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
1
2
3
4
5
...
44
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Košíky
Kúpeľňové organizéry
WC kefy
Stojany na toaletný papier
Obľúbené filtre
Čierne doplnky do kúpeľne
Tyrkysové doplnky do kúpeľne