Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky k vani a sprche
Doplnky k vani a sprche
...
Doplnky do kúpeľne
Doplnky k vani a sprche
Doplnky k vani a sprche so zľavovým kódom
Úchytky a držiaky
Stoličky do sprchy
Doplnky k sprchovacím závesom
Podnosy do vane
Stierky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
93 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Tyč na sprchový záves Chroma
Teleskopická, kovová, matne čierna, 106 - 182 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Tyč na sprchový záves Chroma
Teleskopická, kovová, v matne striebornej farbe, 106 - 182 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Krúžky k sprchovému závesu v súprave Aqua
10 ks, závesné, kovové, v matne striebornej farbe
(9)
Doručenie od 30. 10. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
1,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Podnos do vane Hanoi
Bambusový, v prírodnej farbe, 70 cm
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Stolička do sprchy
Kovová/plastová, biela, výška 45,5 cm, nosnosť 120 kg
(1)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Stolička do sprchy
Kovová/plastová, biela, výška 43 cm, nosnosť 150 kg
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Béžová, dĺžka 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
37,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Spirella
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Anello
12 ks, kovové, v lesklej striebornej farbe, 3,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka Loano
Čierna, dĺžka 23 cm
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
douceur d'intérieur
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Vitamine
12 ks, plastové, biele, 4 cm
(4)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
douceur d'intérieur
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Vitamine
12 ks, plastové, sivé, 4 cm
(12)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
douceur d'intérieur
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Vitamine
12 ks, plastové, 4 cm
(8)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Čierna, dĺžka 22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Sivá, dĺžka 22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,90 €
s kódom
37,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Biela, dĺžka 22 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
27,66 €
s kódom
34,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Modrá, dĺžka 22 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
27,66 €
s kódom
34,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
V terakotovej farbe, dĺžka 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,66 €
s kódom
34,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Svetlozelená, dĺžka 22 cm
(1)
Na sklade
26,71 €
s kódom
33,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Umbra
Stierka s držiakom Flex
Biela, dĺžka 40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Stierka s držiakom Buddy
Biela, dĺžka 26 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na strop pre sprchový záves Era
Nástenný, kovový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Era
Nástenná, kovová, v lesklej striebornej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na strop pre sprchový záves Era
Nástenný, kovový, v lesklej striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stierka na podlahu Rosole
Čierna, dĺžka 40 cm
(12)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Teleskopická okenná stierka
Čierna, dĺžka 26 cm
(6)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Era
Nástenná, kovová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(8)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Maximex
Vytlačovače na tuby a pasty v súprave
3 ks, kovové
(10)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
6,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Stolička do sprchy
Kovová/plastová, biela/modrá, s protišmykom, výška 59 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Aqua
10 ks, závesné, kovové, čierne
(9)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
1,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Maximex
Madlo k posteli
Oceľové, biele, dĺžka 49 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Čierna, dĺžka 32 cm
(38)
Na sklade
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Teleskopická okenná stierka Maxi
Zelená, dĺžka 27 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Madlo do kúpeľne Secura
Nástenné, z nehrdzavejúcej ocele, čierne, dĺžka 40,5 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka Rim
Biela, dĺžka 30 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka Rim
Čierna, dĺžka 30 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Madlo do kúpeľne Secura
Závesné, kovové, v striebornej farbe, dĺžka 24,5 cm
(57)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Sedadlo do vane Secura
Kovové/plastové, sivé, výška 18 cm, nosnosť 120 kg
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, čierna, 110 - 185 cm
(23)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, v striebornej farbe, 110 - 185 cm
(26)
Na sklade
31,38 €
s kódom
39,22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, biela, 110 - 185 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, čierna, 70 - 115 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, v striebornej farbe, 70 - 115 cm
(12)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, biela, 70 - 115 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Vacuum-Loc
Vacuum-loc, čierna, dĺžka 25 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Bambusa
Turbo-loc, čierna/v prírodnej farbe, dĺžka 24 cm
(21)
Na sklade
11,42 €
s kódom
14,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka na podlahu Rosole
Čierna/v striebornej farbe, dĺžka 133 cm
(25)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Sprchové hlavice
Predložky
Košíky
Doplnky do kúpeľne
Stojany na uteráky