Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky k vani a sprche
Doplnky k vani a sprche
...
Doplnky do kúpeľne
Doplnky k vani a sprche
Doplnky k vani a sprche so zľavovým kódom
Úchytky a držiaky
Stoličky do sprchy
Doplnky k sprchovacím závesom
Podnosy do vane
Stierky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
93 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Čierna, dĺžka 21 cm
(577)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(402)
Na sklade
11,27 €
s kódom
14,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Vacuum-Loc
Vacuum-loc, v striebornej farbe, dĺžka 25 cm
(1201)
Na sklade
17,09 €
s kódom
21,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Sivá, dĺžka 21 cm
(189)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stierka na podlahu Rosole
Čierna, dĺžka 40 cm
(12)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka na podlahu Rosole
Čierna/v striebornej farbe, dĺžka 133 cm
(25)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stolička do sprchy Secura
Kovová/plastová, biela/sivá, s protišmykom, výška 46 cm, nosnosť 120 kg
(44)
Na sklade
80,80 €
s kódom
101 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, v striebornej farbe
(78)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Terni
V striebornej farbe, dĺžka 40 cm
(55)
Na sklade
18,65 €
s kódom
23,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Čierna, dĺžka 32 cm
(38)
Na sklade
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Vacuum-Loc
Vacuum-loc, čierna, dĺžka 25 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, v striebornej farbe, 110 - 200 cm
(76)
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Teleskopická okenná stierka
V striebornej farbe, dĺžka 26 cm
(98)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, biela
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
22,04 €
s kódom
27,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, čierna, 110 - 185 cm
(23)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, čierna, 70 - 115 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, v striebornej farbe, 110 - 185 cm
(26)
Na sklade
31,38 €
s kódom
39,22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(358)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, čierna
(56)
Na sklade
31,53 €
s kódom
39,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Podnos do vane Hanoi
Bambusový, v prírodnej farbe, 70 cm
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Madlo do kúpeľne Secura
Závesné, kovové, v striebornej farbe, dĺžka 24,5 cm
(57)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Béžová, dĺžka 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
37,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Stierka s držiakom Nova
Čierna, dĺžka 21 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
28,58 €
s kódom
35,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(8)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Biela, dĺžka 22 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
27,66 €
s kódom
34,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stolička do sprchy Secura
Kovová/plastová, biela/sivá, s protišmykom, výška 57,5 cm, nosnosť 120 kg
(65)
Na sklade
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Teleskopická okenná stierka Maxi
Zelená, dĺžka 27 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Nova
Biela, dĺžka 21 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, biela, 110 - 245 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
V terakotovej farbe, dĺžka 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,66 €
s kódom
34,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, v striebornej farbe
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Aqua
10 ks, závesné, kovové, čierne
(9)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
1,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Maximex
Madlo k posteli
Oceľové, biele, dĺžka 49 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stolička do sprchy Secura
Kovová/plastová, biela, s protišmykom, výška 48 cm, nosnosť 120 kg
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, v striebornej farbe, 70 - 115 cm
(12)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Orion
Stolička do sprchy
Kovová/plastová, biela, výška 45,5 cm, nosnosť 120 kg
(1)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Svetlosivá, dĺžka 21 cm
(4)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Podnos do vane
Nastaviteľný, kovový, v striebornej farbe, 61 - 86 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, biela, 110 - 185 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka Rim
Čierna, dĺžka 30 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Wenko
Krúžky k sprchovému závesu v súprave
12 ks, plastové, biele, 6 cm
(36)
Na sklade
7,02 €
s kódom
8,77 € bez kódu
0,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stolička do sprchy Secura
Plastová, biela, s protišmykom, výška 21 cm, nosnosť 150 kg
(54)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Stierka s držiakom Bestlock
Čierna, dĺžka 23,5 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
20,42 €
s kódom
25,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Čierna, dĺžka 22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, biela
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Maximex
Vytlačovače na tuby a pasty v súprave
3 ks, kovové
(10)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
6,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(40)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Sprchové hlavice
Predložky
Košíky
Doplnky do kúpeľne
Stojany na uteráky