Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky k vani a sprche
Doplnky k vani a sprche
...
Doplnky do kúpeľne
Doplnky k vani a sprche
Doplnky k vani a sprche so zľavovým kódom
Úchytky a držiaky
Stoličky do sprchy
Doplnky k sprchovacím závesom
Podnosy do vane
Stierky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
93 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Čierna, dĺžka 21 cm
(577)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Vacuum-Loc
Vacuum-loc, v striebornej farbe, dĺžka 25 cm
(1201)
Na sklade
17,09 €
s kódom
21,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka na podlahu Rosole
Čierna, dĺžka 40 cm
(12)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Sivá, dĺžka 21 cm
(189)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(402)
Na sklade
11,27 €
s kódom
14,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka na podlahu Rosole
Čierna/v striebornej farbe, dĺžka 133 cm
(25)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Podnos do vane Hanoi
Bambusový, v prírodnej farbe, 70 cm
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Čierna, dĺžka 32 cm
(38)
Na sklade
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Vacuum-Loc
Vacuum-loc, čierna, dĺžka 25 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, v striebornej farbe, 110 - 200 cm
(76)
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Terni
V striebornej farbe, dĺžka 40 cm
(55)
Na sklade
18,65 €
s kódom
23,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stolička do sprchy Secura
Kovová/plastová, biela/sivá, s protišmykom, výška 46 cm, nosnosť 120 kg
(44)
Na sklade
80,80 €
s kódom
101 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, biela
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
22,04 €
s kódom
27,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Stierka s držiakom Nova
Čierna, dĺžka 21 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
28,58 €
s kódom
35,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(358)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Podnos do vane
Nastaviteľný, kovový, v striebornej farbe, 61 - 86 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(8)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Nova
Biela, dĺžka 21 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Aqua
10 ks, závesné, kovové, čierne
(9)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
1,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, čierna, 70 - 115 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Béžová, dĺžka 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
37,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Wenko
Krúžky k sprchovému závesu v súprave
12 ks, plastové, biele, 6 cm
(36)
Na sklade
7,02 €
s kódom
8,77 € bez kódu
0,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Teleskopická okenná stierka
V striebornej farbe, dĺžka 26 cm
(98)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Teleskopická okenná stierka Maxi
Zelená, dĺžka 27 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Biela, dĺžka 22 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
27,66 €
s kódom
34,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Umbra
Stierka s držiakom Buddy
Biela, dĺžka 26 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Podnos do vane
Nastaviteľný, kovový, v striebornej farbe, 58 - 92 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
27,63 €
s kódom
34,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Svetlosivá, dĺžka 21 cm
(4)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, v striebornej farbe
(78)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, čierna, 110 - 185 cm
(23)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, čierna
(56)
Na sklade
31,53 €
s kódom
39,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Podnos do vane Tower
Nastaviteľný, plastový, biely, 58 - 75 cm
(49)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Stierka s držiakom Bestlock
Čierna, dĺžka 23,5 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
20,42 €
s kódom
25,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Madlo do kúpeľne Secura
Nástenné, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, dĺžka 40,5 cm, nosnosť 120 kg
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Maximex
Vytlačovače na tuby a pasty v súprave
3 ks, kovové
(10)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
6,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na strop pre sprchový záves
Kovový, v striebornej farbe, 57 cm
(10)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka Rim
Čierna, dĺžka 30 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, biela, 110 - 245 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Podnos do vane Tower
Nastaviteľný, plastový, čierny, 58 - 75 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
28,45 €
s kódom
35,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Stolička do sprchy
Kovová/plastová, biela, výška 45,5 cm, nosnosť 120 kg
(1)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, biela
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
29,94 €
s kódom
37,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Bambusa
Turbo-loc, čierna/v prírodnej farbe, dĺžka 24 cm
(21)
Na sklade
11,42 €
s kódom
14,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stolička do sprchy Secura
Kovová/plastová, biela/sivá, s protišmykom, výška 57,5 cm, nosnosť 120 kg
(65)
Na sklade
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, v striebornej farbe, 70 - 115 cm
(12)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Spirella
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Anello
12 ks, kovové, v lesklej striebornej farbe, 3,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(40)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
V terakotovej farbe, dĺžka 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,66 €
s kódom
34,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
1
2
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Sprchové hlavice
Predložky
Košíky
Doplnky do kúpeľne
Stojany na uteráky