Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky k vani a sprche
Doplnky k vani a sprche
...
Doplnky do kúpeľne
Doplnky k vani a sprche
Doplnky k vani a sprche so zľavovým kódom
Úchytky a držiaky
Stoličky do sprchy
Doplnky k sprchovacím závesom
Podnosy do vane
Stierky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
93 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 12 ks
douceur d'intérieur
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Vitamine
12 ks, plastové, biele, 4 cm
(4)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
douceur d'intérieur
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Vitamine
12 ks, plastové, 4 cm
(8)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
douceur d'intérieur
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Vitamine
12 ks, plastové, sivé, 4 cm
(12)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Wenko
Krúžky k sprchovému závesu v súprave
12 ks, plastové, biele, 6 cm
(36)
Na sklade
7,02 €
s kódom
8,77 € bez kódu
0,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Wenko
Krúžky k sprchovému závesu v súprave
12 ks, plastové, 6 cm
(18)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
0,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Spirella
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Anello
12 ks, kovové, v lesklej striebornej farbe, 3,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Krúžky k sprchovému závesu v súprave Aqua
10 ks, závesné, kovové, v matne striebornej farbe
(9)
Doručenie od 30. 10. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
1,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky k sprchovému závesu v súprave Aqua
10 ks, závesné, kovové, čierne
(9)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
1,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Maximex
Vytlačovače na tuby a pasty v súprave
3 ks, kovové
(10)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
6,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka Loano
Čierna, dĺžka 23 cm
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(358)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(8)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(40)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Madlo do kúpeľne Pure
Nástenné, plastové, biele, dĺžka 28,5 cm
(13)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tesniaca páska
Plastová
(402)
Na sklade
11,27 €
s kódom
14,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Bambusa
Turbo-loc, čierna/v prírodnej farbe, dĺžka 24 cm
(21)
Na sklade
11,42 €
s kódom
14,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Stierka s držiakom Buddy
Biela, dĺžka 26 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Podnos do vane Hanoi
Bambusový, v prírodnej farbe, 70 cm
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na strop pre sprchový záves
Kovový, v striebornej farbe, 57 cm
(10)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, biela, 70 - 115 cm
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na strop pre sprchový záves Era
Nástenný, kovový, v lesklej striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na strop pre sprchový záves Era
Nástenný, kovový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Vacuum-Loc
Vacuum-loc, v striebornej farbe, dĺžka 25 cm
(1201)
Na sklade
17,09 €
s kódom
21,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Stierka s držiakom Flex
Biela, dĺžka 40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Terni
V striebornej farbe, dĺžka 40 cm
(55)
Na sklade
18,65 €
s kódom
23,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Oporná podložka do vane Tropic
Plastová
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
18,70 €
s kódom
23,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na strop pre sprchový záves
Kovový, biely, 57 cm
(25)
Doručenie od 19. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Čierna, dĺžka 21 cm
(577)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Sivá, dĺžka 21 cm
(189)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Stierka s držiakom Bestlock
Čierna, dĺžka 23,5 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
20,42 €
s kódom
25,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Tyč na sprchový záves Chroma
Teleskopická, kovová, matne čierna, 106 - 182 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Tyč na sprchový záves Chroma
Teleskopická, kovová, v matne striebornej farbe, 106 - 182 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, biela, 70 - 115 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, v striebornej farbe, 70 - 115 cm
(12)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, čierna, 70 - 115 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Tyč na sprchový záves
Nástenná, kovová, biela
(57)
Na sklade
Posledné kúsky
22,04 €
s kódom
27,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, biela, 110 - 185 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Wenko
Teleskopická okenná stierka
Čierna, dĺžka 26 cm
(6)
Doručenie od 19. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, v lesklej striebornej farbe, 110 - 185 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Mola
Čierna, dĺžka 32 cm
(38)
Na sklade
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Stierka s držiakom Vacuum-Loc
Vacuum-loc, čierna, dĺžka 25 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Sedadlo do vane
Kovové/plastové, biele, s protišmykom, výška 36 cm, nosnosť 120 kg
(159)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Svetlozelená, dĺžka 22 cm
(1)
Na sklade
26,71 €
s kódom
33,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Wenko
Oporná podložka do vane Tropic
Plastová
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Tyč na sprchový záves Luz
Teleskopická, kovová, biela, 110 - 185 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Maximálna dĺžka (2)
-20 % s kódom
Wenko
Teleskopická okenná stierka
V striebornej farbe, dĺžka 26 cm
(98)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Stierka s držiakom Ume
Čierna, dĺžka 22 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
1
2
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Sprchové hlavice
Predložky
Košíky
Doplnky do kúpeľne
Stojany na uteráky