Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 267 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, tmavozelené, 230x220 cm
(35)
Na sklade
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Art Deco Pearl
Prešívaný, zelený, 220x230 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Larsson Geo
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, béžové, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kingsley
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, zamatové, modré, 135x200 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Woodland Walk
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé, zamatové, kockované, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S baránkom, béžová, 130x170 cm
(15)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, sivé
(76)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 12 ks
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
12 ks, 1,2 l, na potraviny, plastové, biele
(64)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, zelené, 2,5 l/3,8 l/5 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Hermia
Dózy v súprave
3 ks, na potraviny/na múku/na sypké potraviny, plastové, béžové
Na sklade
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
10,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Hermia
Dózy v súprave
3 ks, na potraviny/na múku/na sypké potraviny, plastové, béžové
(2)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
9,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, svetlozelené, 2,5 l/3,8 l/5 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
3 ks, žlté, 2,5 l/3,8 l/5 l
(4)
Na sklade
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Dózy v súprave
6 ks, 850 ml, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
7,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, sivé
(181)
Na sklade
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
3,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 8 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
8 ks, sivé
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Hermia
Dózy v súprave
3 ks, na potraviny/na múku/na sypké potraviny, plastové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňový organizér Modest
Na vatové tampony, sklenený, hnedý, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečky Align
Na jednolôžko/predĺžené, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, pruhované, červené/béžové, 140x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kôš na bielizeň Store-It
Kovový, béžový, 64 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
64,60 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Modest
Sklenený, hnedý, 310 ml, ø 9 cm, výška 14 cm
(5)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, z bio bavlny, modrá/hnedá, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňový organizér Modest
Na vatové tampony, sklenený, béžový, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečky Mini
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, kockované, zelené/béžové, 140x200 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
81,60 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Modest
Sklenený, béžový, 310 ml, ø 9 cm, výška 14 cm
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Téglik na zubné kefky Modest
Sklenený, béžový, ø 7 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, z bio bavlny, zelená, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, z bio bavlny, modrá/ružová, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Modest
Sklenený, hnedý, 280 ml, ø 7,5 cm, výška 18 cm
(6)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, z bio bavlny, svetložltá/fialová, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Téglik na zubné kefky Modest
Sklenený, hnedý, ø 7 cm, výška 10 cm
(5)
Doručenie od 30. 10. 2026
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Modest
Sklenený, béžový, 280 ml, ø 7,5 cm, výška 18 cm
(3)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kôš na bielizeň Store-It
Kovový, zelený, 64 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
62,05 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Tvilum
Rošt
160x200 cm, latkový, nepolohovateľný
Doručenie od 22. 10. 2026
72,25 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Tvilum
Rošt
140x190 cm, latkový, nepolohovateľný
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
House Nordic
Stojan na oblečenie Manaus
Bambusový, v prírodnej farbe, 104x46 cm, výška 164 cm
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Feira
S poličkou, kovový, svetlosivý, šírka 45 cm, výška 25 cm, hĺbka 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
18,63 €
s kódom
21,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Jarana
3 ks, do kúpeľne, látkové, biele, výška 13 cm
(19)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Obraz Lipari
60x90 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Hodiny Greenwich
Nástenné, ø 35 cm
(4)
Na sklade
20,33 €
s kódom
23,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Salar
2 ks, z morskej trávy, čierne/v prírodnej farbe, výška 21 cm
(7)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Obraz Lipari
60x90 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Na sklade
Posledné kúsky
79,05 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Hodiny Istanbul
Nástenné, ø 30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Hodiny Kensington
Nástenné, ø 35 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Anatomický vankúš Visco
S výplňou z pamäťovej peny, antialergénny, s odnímateľným poťahom, 58x38 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Light & Living
Dekoračný vankúš Vajen
Mikroplyšový, hnedý, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Light & Living
Dekoračný vankúš Comallo
S prímesou vlny, zelený, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
108
109
110
...
235
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia