Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 271 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lucile
Krémovobiely, 180x220 cm
(11)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Golden Sunset
Bavlnený, v zlatej farbe/v prírodnej farbe, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(13)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Golden Sunset
Bavlnená, v zlatej farbe/v prírodnej farbe, 125x150 cm
(9)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Arya
Z mikroflanelu, svetlohnedý, 180x220 cm
(3)
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Artchic
Bavlnený, modrý, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(11)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Arya
Z mikroflanelu, hnedý, 180x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Essentiel
Sivý, 60x60 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Arya
Z mikroflanelu, sivý, 180x220 cm
(4)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Joan
Zamatová, s ornamentmi, 60x60 cm
(16)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Essentiel
Béžový, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lucile
Zelený, 180x220 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Iliade
Bavlnený, biely/sivý, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Pléd Lucile
Žltý, 220x240 cm
(20)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Arya
Z mikroflanelu, v tehlovej farbe, 180x220 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lucile
Modrý, 220x240 cm
(11)
Doručenie od 30. 10. 2026
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
douceur d'intérieur
Pléd Lucile
Žltý, 180x220 cm
(23)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lucile
V tehlovej farbe, 220x240 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Joan
Zamatová, s ornamentmi, 60x60 cm
(12)
Doručenie od 30. 10. 2026
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lucile
Modrý, 180x220 cm
(19)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Arya
Z mikroflanelu, krémovobiely, 180x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lucile
V tehlovej farbe, 180x220 cm
(13)
Doručenie od 30. 10. 2026
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Essentiel
Biely, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Mouton
Biela, 7x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Arya
Z mikroflanelu, modrý, 180x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Greta
Štruktúrovaná, 40x40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Obliečky Soft Tropic
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s ornamentmi, zelené/béžové, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79,05 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Deka Vista
Pikniková, modrá, 130x170 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Plachta Calm
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z bio bavlny, biela, 180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
WC kefa Ume
Kameninová, v terakotovej farbe, ø 11,5 cm, výška 30 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
61,20 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Úložné boxy v súprave Pulp
2 ks, s vekom, svetlohnedé, 23x16x20,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, modré
(53)
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
17,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Úložné boxy v súprave Pulp
2 ks, s vekom, čierne, 48x32x20,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
79,05 €
s kódom
93 € bez kódu
46,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Téglik na zubné kefky Ume
Kameninový, modrý, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Úložné boxy v súprave Pulp
2 ks, s vekom, čierne, 32x23x20,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
48,45 €
s kódom
57 € bez kódu
28,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Téglik na zubné kefky Ume
Kameninový, v terakotovej farbe, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,47 €
s kódom
22,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódom
Zone
WC kefa Ume
Kameninová, modrá, ø 11,5 cm, výška 30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódom
Zone
Nádobka na mydlo Ume
Porcelánová, modrá, ø 12 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódom
Zone
Košík Inu
Drôtený, kovový, svetlohnedý, ø 38 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Zone
Nádobka na mydlo Ume
Porcelánová, v terakotovej farbe, ø 12 cm, výška 3 cm
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Ume
Kameninový, v terakotovej farbe, 250 ml, ø 8 cm, výška 13 cm
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-15 % s kódom
Zone
Košík Inu
Drôtený, kovový, čierny, ø 38 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Natural
Ľanová, 70x90 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Easter
S veľkonočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Easter
S veľkonočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Easter
S veľkonočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Ergonomický vankúš
S výplňou z pamäťovej peny, čierny, 35x45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Ergonomický vankúš
S výplňou z pamäťovej peny, čierny, 35x45 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Ergonomický vankúš
S výplňou z pamäťovej peny, čierny, 42x54 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
127
128
129
...
235
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia