Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 229 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na žiletku Osimo
Bez vŕtania, Static-Loc, plastový, ø 8 cm, výška 3 cm
(892)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Zrkadlo Sensor
Nástenné/kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 20 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Kúpeľňová polička
Teleskopická, kovová, sivá
(14)
Doručenie od 14. 10. 2026
139,20 €
s kódom
174 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Dávkovač mydla
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 1,32 l, 9x32 cm, výška 24,5 cm
(8)
Na sklade
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
simplehuman
Dávkovač mydla
Bezdotykový, kovový, sivý, 237 ml, 14,5x7 cm, výška 17 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
simplehuman
Držiak na hubku Slim
Bez vŕtania, kovový, v striebornej farbe, 11x17 cm, výška 16 cm
(39)
Na sklade
Posledné kúsky
22,41 €
s kódom
28,01 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
simplehuman
Držiak na papierové utierky
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 8x33 cm, výška 12,5 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Really Nice Things
Obraz Ride my Bike
40x60 cm, na plátne
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Zrkadlo
S dreveným rámom, 33x27 cm
(12)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, sivé, 230x220 cm
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, sivé, 200x200 cm
(145)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, sivé, 135x200 cm
(234)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Canterbury
Prešívaný, sivý, 240x260 cm
(205)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Coco Natural
160x200 cm, stredne tvrdý, biely, hrúbka 16 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
567,20 €
s kódom
709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Coco Natural
140x200 cm, stredne tvrdý, biely, hrúbka 16 cm
(12)
Doručenie od 20. 10. 2026
523,20 €
s kódom
654 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Coco Natural
120x200 cm, stredne tvrdý, biely, hrúbka 16 cm
(28)
Doručenie od 20. 10. 2026
475,20 €
s kódom
594 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Comfort Natural
180x200 cm, stredne tvrdý, biely, hrúbka 15 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
471,20 €
s kódom
589 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Comfort Natural
160x200 cm, stredne tvrdý, biely, hrúbka 15 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Comfort Natural
140x200 cm, stredne tvrdý, biely, hrúbka 15 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Comfort Natural
120x200 cm, stredne tvrdý, biely, hrúbka 15 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (5)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Single Space XL
(66)
Doručenie od 23. 10. 2026
6,36 €
s kódom
7,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Single Space L
(72)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up L
2 ks
(66)
Na sklade
6,50 €
s kódom
8,12 € bez kódu
4,06 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up M
2 ks
(89)
Na sklade
5,89 €
s kódom
7,36 € bez kódu
3,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up S
2 ks
(79)
Doručenie od 23. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Hanging Vacuum S
2 ks
(207)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový/vystužený, látkový, biely, 42x25x25 cm
(102)
Doručenie od 23. 10. 2026
17,19 €
s kódom
21,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Espace
2 ks
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
12,45 €
s kódom
15,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Organizér do skrine Urban
Závesný, látkový, čierny, 30x30 cm, výška 128 cm
(37)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Drevený, hnedý, ø 7,5x6,5 cm
(315)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Drevený, hnedý, 30x15x6 cm
(242)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Vákuovacia súprava Flavia
4 ks, plastový, biely
(84)
Na sklade
28,37 €
s kódom
35,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock
Bez vŕtania, kovová, v striebornej farbe
(24)
Doručenie od 23. 10. 2026
13,32 €
s kódom
16,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Držiak na uteráky
Bez vŕtania, kovový, v striebornej farbe, 25,5x14,5 cm, výška 14,5 cm
(19)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Karup
Futónový matrac Bed In a Bag Beige
70x190 cm, extra mäkký, skladací, béžový, hrúbka 5 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
174,40 €
s kódom
218 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Bed in a Bag Grey
70x190 cm, extra mäkký, skladací, sivý, hrúbka 5 cm
(18)
Doručenie od 16. 10. 2026
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
-20 % s kódom
Karup
Futónový matrac Bed in a Bag Navy
70x190 cm, extra mäkký, skladací, tmavomodrý, hrúbka 5 cm
(13)
Doručenie od 16. 10. 2026
174,40 €
s kódom
218 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
Premium
-20 % s kódom
Zone
Nádobka na mydlo Nova
Porcelánová, tmavosivá, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Nádobka na mydlo Nova
Porcelánová, čierna, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Nova One
Pedálový, plastový, tmavomodrý, 5 l
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Zone
Nádobka na mydlo Nova One
Porcelánová, tmavomodrá, ø 11 cm, výška 2,5 cm
(10)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Zone
WC kefa Nova One
Kameninová, tmavomodrá, ø 10 cm, výška 37 cm
(17)
Doručenie od 26. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Zone
Téglik na zubné kefky Nova One
Kameninový, tmavomodrý, ø 8 cm, výška 10 cm
(8)
Doručenie od 26. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Nova One
Kameninový, tmavomodrý, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(15)
Doručenie od 26. 10. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
WC kefa Nova One
Kameninová, tmavosivá, ø 10 cm, výška 37 cm
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Zone
Téglik na zubné kefky Nova One
Kameninový, tmavosivý, ø 8 cm, výška 10 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
17,91 €
s kódom
22,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Dávkovač mydla Nova One
Kameninový, sivý, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(35)
Na sklade
30,09 €
s kódom
37,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Nova
Pedálový, plastový, tmavosivý, 5 l
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
1
...
228
229
230
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia