Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 221 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz White Poppies
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Berry Blocks
70x100 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Midnight Flight
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Arch
62x92 cm, tlačený, s rámom/akustický
Doručenie od 19. 11. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Livia
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Tabuľa Planner S
Akustická, 60x45 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Golden Tree
80x60 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Golden Peaks II
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Tabuľa Letter
Akustická, 60x45 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Howdy Cat
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Dreamy Rays
70x100 cm, tlačený, s rámom/na plátne
Doručenie od 4. 11. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Gold Ginkgo
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Styler
Obraz Cherry Blossoms
60x80 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Zrkadlo Oval
Nástenné, s osvetlením, 50x160 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
178,40 €
s kódom
223 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Odpadkový kôš
Na triedený odpad/pedálový, oceľový, v matne striebornej farbe, 34+24 l
Doručenie od 14. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Odpadkový kôš Sensor
Bezdotykový, oceľový, matne biely, 58 l
Doručenie od 14. 10. 2026
305,60 €
s kódom
382 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Zrkadlo Trio
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x/zväčšenie 10x, ø 20 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
309,60 €
s kódom
387 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Odpadkový kôš Dual Mini
Na triedený odpad/pedálový, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, 15 l
Doručenie od 14. 10. 2026
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Zrkadlo Trio
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x/zväčšenie 10x, ø 20 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
309,60 €
s kódom
387 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Odpadkový kôš Dual Mini
Na triedený odpad/pedálový, oceľový, matne čierny, 15 l
Doručenie od 14. 10. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Zrkadlo Trio Max
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x/zväčšenie 10x, ø 25 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Zrkadlo Trio
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x/zväčšenie 10x, ø 20 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
309,60 €
s kódom
387 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
simplehuman
Stojan na umývacie prostriedky
Bezdotykový, kovový, matne čierny, 14x18 cm, výška 12 cm
(10)
Doručenie od 14. 10. 2026
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Žehliaca doska K-UNO Black Tube M
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, hnedá, 115x35 cm
(5)
Doručenie od 14. 10. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Kôš na bielizeň Laundry Hub Tweed duplo
Látkový, sivý, 71 l
Doručenie od 14. 10. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Žehliaca doska K-Surf Black Wild
S nastaviteľnou výškou, hnedá, 130x37 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
124 €
s kódom
155 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Poťah na žehliacu dosku K - Surf
Bavlnený, hnedý, so zvieracím vzorom, 141x48 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Kôš na bielizeň Laundry Hub Tweed
Látkový, sivý, 53 l
Doručenie od 14. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Nástenný vešiak Hang-It
Nerezový, v matne striebornej farbe, šírka 70 cm, výška 5,5 cm, hĺbka 11 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Vešiaky v súprave Hang-It
2 ks, kovové, vínovočervené, dĺžka 40 cm, výška 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Stojan na oblečenie Arch
Kovový, v matne striebornej farbe, 92x39 cm, výška 186 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Stojan na oblečenie Arch
Kovový, vínovočervený, 92x39 cm, výška 186 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
256,80 €
s kódom
321 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Odkvapkávač Dry-It
Dvojposchodový, kovový, v lesklej striebornej farbe, 41x31 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Stojan na umývacie prostriedky Marble
Kamenný, tmavozelený, 12x24 cm, výška 18,5 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Nástenný vešiak Hang-It
Nerezový, vínovočervený, šírka 90 cm, výška 10 cm, hĺbka 27 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Deka Studio
Z recyklovanej bavlny, modrá/koňakovohnedá, 130x175 cm
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
Na sypké potraviny, sklenená
(13)
Doručenie od 30. 10. 2026
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Krúžky k sprchovému závesu v súprave Aqua
10 ks, závesné, kovové, v matne striebornej farbe
(9)
Doručenie od 30. 10. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
1,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Vešiaky v súprave Hang-It
2 ks, kovové, v matne striebornej farbe, dĺžka 40 cm, výška 21 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
8,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Dóza Luna
Na sypké potraviny, sklenená
(13)
Doručenie od 30. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Deka Studio
Z recyklovanej bavlny, modrá/staroružová, 130x175 cm
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Nástenný vešiak Hang-It
Nerezový, vínovočervený, šírka 70 cm, výška 5,5 cm, hĺbka 11 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Dóza Store-It
1 l, sklenená, svetlosivá
Doručenie od 19. 10. 2026
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Amphora
1,2 l, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
135,20 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Emma
1,2 l, z nehrdzavejúcej ocele, béžová
Doručenie od 19. 10. 2026
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica EM77
1 l, plastová, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Termofľaša Drink-It
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
Doručenie od 19. 10. 2026
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Termokanvica Emma
1,2 l, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
Doručenie od 19. 10. 2026
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
7
8
9
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia