Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 268 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Compactor
Vákuové vrece Compress Vanilla
(1)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Kôš na bielizeň Bamboo
Bambusový, v prírodnej farbe, 70 l
(2)
Na sklade
28,25 €
s kódom
33,24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Blue Edition
3 ks, vákuové, plastové, modré, 65x45x15,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Pink Edition
3 ks, vákuové, plastové, ružové, 65x45x15,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
20,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Compactor
Úložné boxy na oblečenie v súprave Blue Edition
3 ks, vákuové, plastové, modré, 65x45x27 cm
(2)
Na sklade
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
21,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Rotho
Odpadkový kôš Albula
Na triedený odpad, z recyklovaného plastu, svetlohnedý, 25 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Rotho
Organizér do chladničky Loft
Plastový, výška 15 cm
(255)
Doručenie od 19. 10. 2026
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
DEA HOME
Odpadkový kôš Tokyo
Pedálový, plastový, v striebornej farbe, 80 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rotho
Veko na úložný box Albris
Plastové, čierne, objem 45 l, 57x39x3 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
DEA HOME
Odpadkový kôš Berlino
Dotykový, plastový, v striebornej farbe, 80 l
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Kúpeľňový organizér Whitney
Plastový, 23x7 cm, výška 9,5 cm
(2)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Váza
Sklenená, ø 10,5 cm, výška 25,5 cm
(5)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Stojan na kapsule Radka
Otočný, čierny, ø 13 cm
(7)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Stojan na kapsule Radka
Otočný, čierny, ø 14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Ricochet
Prateľná, textilná, zelená, 50x80 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Adele
Žltý, 220x240 cm
(10)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Dilaris
Bavlnený, biely, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Vitamine
Zelená, 45x75 cm
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Naya
Zelený/béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Ricochet
Prateľná, textilná, zelená, 50x120 cm
(4)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Adele
Modrý, 220x240 cm
(9)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Vitamine
Zelená, 45x45 cm
(3)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky v súprave Hang-it
5 ks, nástenné, kovové, oranžové
(3)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
3,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky v súprave Hang-it
5 ks, závesné, kovové, svetlozelené
(3)
Doručenie od 30. 10. 2026
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
3,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Nástenný vešiak Roots
Z dubového dreva, hnedý, šírka 72 cm, výška 5 cm, hĺbka 6 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 5 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčiky v súprave Hang-it
5 ks, závesné, kovové, fialové
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
3,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Nástenný vešiak Showcase
S poličkou, z dubového dreva, hnedý, šírka 60 cm, výška 10 cm, hĺbka 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Travertine
Kamenný, béžový, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 12,5 cm
(3)
Na sklade
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Nástenný vešiak Showcase
S poličkou, z dubového dreva, hnedý, šírka 90 cm, výška 10 cm, hĺbka 18 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
109,65 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Travertine
Kamenný, béžový, 250 ml, ø 7,5 cm, výška 17,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Téglik na zubné kefky Travertine
Kamenný, béžový, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Soška His Reflective Mind
16x18 cm, výška 30 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
102 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mydla Marble
Mramorový, tmavozelený, 200 ml, ø 8,5 cm, výška 12,5 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Rebrík na uteráky Roots
Drevený, hnedý, dĺžka 60 cm, výška 180 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
150,45 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Téglik na zubné kefky Marble
Mramorový, tmavozelený, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
34 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 20 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky M
20 ks, sťahovacie, 45 l
(2)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
0,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 90 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky B
90 ks, sťahovacie, 6 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
0,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Diagonal
Z bio bavlny, v mentolovej farbe, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Obliečky Colore
Na jednolôžko, na zips, luxusné/obojstranné, z bavlneného perkálu, geometrické, svetlomodré, 140x200 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
80,75 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Diagonal
Z bio bavlny, khaki, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Obraz Hello
32x44 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Hübsch
Súprava váz Popsicle
3 ks, ručne vyrobené, sklenené, ø 10 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
27,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Obliečky Block
Na jednolôžko/predĺžené, na zips, bavlnené, geometrické, v levanduľovej farbe/béžové, 140x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Nástenný vešiak Cosplay
V dekore duba, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 4 cm, hĺbka 4 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Váza Aino
Ručne vyrobená, sklenená, ø 22 cm, výška 19 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Nástenný vešiak Cosplay
V dekore duba, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 4 cm, hĺbka 4 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Nástenný vešiak Cosplay
V dekore duba, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 4 cm, hĺbka 4 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
UMAGE
Háčik Butterflies Mini
Nástenný, oceľový, ružový/hnedý/v prírodnej farbe
(2)
Doručenie od 30. 10. 2026
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
...
92
93
94
...
235
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia