Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 223 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík Caracas XXL
Z prútia, v prírodnej farbe, výška 31,5 cm
(66)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Domopak
Vešiaky v súprave
3 ks, látkové, hnedé, dĺžka 42 cm
(44)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
3,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Candy
Látkový/plastový, čierny, 20 l
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Šperkovnica Cat Face
Detská, 11x11 cm, výška 2,5 cm
(214)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Hermia
Dózy v súprave Fresco
24 ks, 550 ml/1,2 l/1,7 l, na potraviny, plastové, biele
(194)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 7x16 cm, výška 4,5 cm
(55)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Simple Arch
4 ks, geometrické, 43x43 cm
(76)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odkvapkávacia podložka na riad Nelia
Plastová, tmavosivá, 34x40 cm
(111)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Blandas
Bez vŕtania, nerezový, biely
(55)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Snap
2 ks, na nohavice, kovové, modré, dĺžka 40 cm, výška 10,5 cm
(105)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Košík Caracas L
Z prútia, v prírodnej farbe, výška 26 cm
(102)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Organizér Web
Na káble, plastový, 15,5x40 cm, výška 14,5 cm
(69)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Alpine
Na dvojlôžko, na gombíky, geometrické, sivé, 200x200 cm
(55)
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Fľaša na olej Gravity
Objem 300 ml, sklenená, biela
(55)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Cuddly
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, svetloružové, 200x200 cm
(98)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Karlsson
Hodiny Pure
Nástenné, ø 22 cm
(31)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave
3 ks, na nohavice, drevené, hnedé, dĺžka 25 cm, výška 16,5 cm
(120)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Nostalgia
Bez vŕtania, oceľový, čierny
(95)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
JAHU collections
Dekoračný vankúš Amy
Zamatový, červený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Galileo
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 11,5x12 cm, výška 36 cm
(164)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Pedálový, plastový, sivý, 50 l
(146)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Bamboo
Keramický, biely, 276 ml, 9x8 cm, výška 17,5 cm
(339)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Home
Oceľová, krémovobiela, ø 9 cm, výška 37,5 cm
(58)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Písacie potreby Secret Agent
(175)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier
Oceľový, čierny, 21x17 cm, výška 55 cm
(154)
Na sklade
16,51 €
s kódom
20,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizéry do zásuvky v súprave Soft Storage
3 ks, látkové, 29x14,5 cm, výška 11 cm
(75)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na uteráky Orea
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, matne čierny, 20,5x7,5 cm, výška 12,5 cm
(78)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Illustrated Autumn
4 ks, 43x43 cm
(47)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň Thunder
Sivý/v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 22 m
(94)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na kuchynské utierky Over the Door
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 7x60 cm, výška 6 cm
(91)
Na sklade
10,17 €
s kódom
12,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Pure
Sklenený, sivý, 550 ml, 6x9,5 cm, výška 20 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór Signature
Plastový, béžový, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 6x28 cm, výška 22 cm
(39)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Pléd Pique
Bavlnený, béžový, 220x240 cm
(234)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zrkadlo Lumi
Kozmetické, s osvetlením/zväčšovacie, zväčšenie 5x, ø 13,5 cm
(68)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
16 ks, v prírodnej farbe, 2x2 cm, výška 2 cm
(168)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, 2x2,5 cm, výška 1 cm
(733)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odpadkový kôš Brasil
Plastový, biely, 2 l
(248)
Na sklade
7,21 €
s kódom
9,01 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Maximex
Loptičky na pranie na odstránenie nečistôt v sade
2 ks, zelené, 6x6 cm, výška 6 cm
(84)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kryty na sporák v súprave Universal
2 ks, z tvrdeného skla, v striebornej farbe, 30x52 cm
(87)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Odkvapkávač Tower
Plastový, čierny, 38x24 cm
(84)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Rivoli
Látkový, hnedý, 70x50x30 cm
(1329)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, modrá, 18x24,5 cm, výška 17,5 cm, 2,5 l
(77)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Pottery
Keramická, svetlohnedá, ø 12,5 cm, výška 39,5 cm
(77)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odžmolkovač Jumbo
Biely
(571)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka 4 Seasons
Celoročná, 200x200 cm
(30)
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Zrkadlo Jyvaskyla
Nástenné, 60x60 cm
(67)
Doručenie od 4. 11. 2026
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Vešiak Bremen
Z kaučukového dreva, čierny, ø 51 cm, výška 176 cm
(89)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
10
11
12
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia