Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 218 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Vieste Duo
Nerezový, v striebornej farbe
(49)
Doručenie od 19. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Genova Matt
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, v matne striebornej farbe
(100)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Organizér do skrine Joint
Na kabelky, kovový, čierny, 7,5x77 cm, výška 8 cm
(70)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up L
2 ks
(66)
Na sklade
6,50 €
s kódom
8,12 € bez kódu
4,06 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Vankúš Non Stitched
S výplňou z mikrovlákna, na spanie, 60x60 cm
(35)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (4)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Prikrývka Warm
Zimná, 200x200 cm
(25)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Pedálový, plastový, čierny, 40 l
(84)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Allstar
Kryty na sporák v súprave Basil
2 ks, z tvrdeného skla, tmavosivé, 30x52 cm
(181)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Kovový, čierny, 19,5x16,5 cm, výška 19,5 cm
(25)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Záchodová doska Fish
S automatickým zatváraním, 37 x 43 cm, s potlačou
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Držiak na toaletný papier Rim
Nástenný, kovový, biely, 8x15 cm, výška 2 cm
(25)
Na sklade
31,22 €
s kódom
39,02 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zvlhčovač vzduchu Flowers
Na radiátor, keramický, biely, 290 ml
(80)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Šperkovnica Tower
Plastová, ø 10 cm, výška 10 cm
(82)
Na sklade
17,34 €
s kódom
21,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Scatter Butterfly
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, ružové/svetlosivé, 135x200 cm
(76)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Valček na chlpy
Biely
(109)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nádobka na mydlo Aquamarin
Keramická, biela, 12x12 cm, výška 3 cm
(42)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Obraz Central Park
150x60 cm, tlačený, na plátne
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Metaltex
Háčiky v súprave City
6 ks, závesné, plastové, v striebornej farbe
(220)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na strop pre sprchový záves
Kovový, biely, 57 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Travelposter
Plagát Hawaii
30x40 cm
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Rivalta
So štetkou, oceľový, sivý, 18x23 cm, výška 70 cm
(30)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Obľúbené
Maximex
Kefa na radiátor
Plastová
(53)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier
Z pochrómovanej ocele, v lesklej striebornej farbe, 18x16 cm, výška 59 cm
(22)
Na sklade
28,98 €
s kódom
36,22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Rozperná tyč Herkules
Závesný, kovový/plastový, biely, 8x4,5 cm, výška 80 cm
(197)
Na sklade
13,98 €
s kódom
17,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Belluno
Keramický, biely, 400 ml, ø 8 cm, výška 13,5 cm
(37)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Palena
Hnedý, 250 ml, 8,5x10 cm, výška 14 cm
(37)
Na sklade
18,65 €
s kódom
23,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kôš na bielizeň
Skladací, plastový, biely
(63)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Sedilo
S automatickým zatváraním, 36,2 x 45,2 cm, plastová, sivá
(22)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Deka Throw
Modrá, 130x160 cm
(61)
Na sklade
18,98 €
s kódom
23,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Bez vŕtania, oceľová, čierna
(22)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Nádoba na kompostovateľný odpad
Plastová, zelená, 18x25 cm, výška 19 cm, 4,5 l
(61)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Súprava pre montáž bez vŕtania
2 ks, SafeFix
(37)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz
45x45 cm, tlačený, na plátne
(37)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,84 €
s kódom
17,30 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Genova
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, matne čierna
(104)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
KIS
Odpadkový kôš Chic Bin L
Pedálový, plastový, v striebornej farbe, 45 l
(19)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Crushed Velvet
Prešívaný, zamatový, sivý, 220x220 cm
(19)
Na sklade
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Zvlhčovač vzduchu Lines
Na radiátor, keramický, biely, 600 ml
(65)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, biela, 220x200 cm
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Prídavná polička Tower
Kovová, čierna, 30x15 cm, výška 10 cm
(19)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Roll Up S
2 ks
(79)
Doručenie od 23. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač Aquatexplus Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 35x30 cm
(48)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na žehliacu dosku a žehličku
Kovový, v striebornej farbe, 14x28 cm, výška 34 cm
(48)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na uteráky Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 53,5x35 cm, výška 80,5 cm
(48)
Doručenie od 19. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kôš na bielizeň Wing
Plastový, biely, 33 l
(94)
Na sklade
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Milano
Nástenná/rohová, oceľová, v striebornej farbe
(32)
Na sklade
24,46 €
s kódom
30,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Aquamarin
Keramická, biela/modrá, 10x10 cm, výška 40 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
19,62 €
s kódom
24,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Pléd Henry
Mikroplyšový, sivý, 220x240 cm
(39)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, čierna, 200x200 cm
(39)
Doručenie od 16. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (6)
1
...
23
24
25
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia