Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Luxusné bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 208 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Umbra
Dávkovač mydla Joey
Keramický, biely, 590 ml, 13x10 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na toaletný papier Lizan
Bez vŕtania, Turbo-loc, oceľový, biely, 14x14 cm, výška 14,5 cm
(4)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na pokrievky a panvice Tower
Kovový, biely, 16x11,5 cm, výška 20 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Deka Mid Century
Mikroplyšová, béžová, 130x160 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
House Nordic
Váza Rona
Keramická, béžová, ø 10,5 cm, výška 19,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, béžová, 150x200 cm
(11)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, béžové, 230x220 cm
(105)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Dávkovač mydla Sensu
Kameninový, béžový, 300 ml, ø 7,5 cm, výška 13 cm
(8)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Zone
Téglik na zubné kefky Ume
Kameninový, svetložltý, ø 8 cm, výška 10 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Dekoračné vankúše v súprave
2 ks, žlté, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Love
S prímesou ľanu, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
300 ml/750 ml, delený/na jogurt, 2 ks, plastový, svetločervený
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
300 ml/750 ml, delený/na jogurt, 2 ks, plastový, svetlomodrý
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Mepal
Desiatový box Ellipse
300 ml/750 ml, delený/na jogurt, 2 ks, plastový, šalviový zelený
(142)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza Tower
1,6 l, na kávu, plastová, čierna
Na sklade
Posledný kúsok
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza Tower
1,6 l, na kávu, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
B.E.S.
Plachta Exclusive
Na jednolôžko, z mikroflanelu, fialová, 90x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Cocoon
Hnedá, 10x95 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Wenko
Držiak na toaletný papier Lizan
Bez vŕtania, Turbo-loc, oceľový, hnedý, 14x14 cm, výška 14,5 cm
(4)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Maximex
Zvlhčovače vzduchu v súprave
2 ks, na radiátor, keramické, biele
(21)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Košíky v súprave Bustelo
2 ks, v prírodnej farbe, výška 22 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Váza
Sklenená, krémovobiela, ø 12,5 cm, výška 26 cm
Na sklade
Posledný kúsok
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Weref
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na dvojlôžko, na gombíky, z mikrovlákna, sivomodré, 200x200 cm
(105)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, modrá, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Halloween Pumpkins
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, modré/oranžové, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti Moisture killer 5 kg
Biela
(7)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Háčiky v súprave Rosalia
3 ks, nástenné
Na sklade
Posledný kúsok
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Leitmotiv
Nástenný vešiak Saturnus Wooden Balls
Kovový, biely, šírka 34 cm, výška 14 cm, hĺbka 15 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Ruffled
Pruhovaná, 45x45 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Ruffled
Pruhovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Butter Kings
Obliečka na vankúš Squirell And Toadstool
Bavlnená, s potlačou, 45x45 cm
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Obliečka na vankúš Festive Flowers
Bavlnená, s vianočným motívom, s potlačou, 45x45 cm
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
knor
Obrazy v súprave Woman Sketch
30x40 cm, 2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Pottery
Keramická, svetlohnedá, ø 12,5 cm, výška 39,5 cm
(77)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Disco Cherries
Plyšový, ružový, 25x30 cm
(5)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brandani
Dóza Medicea
Na kávu/na sypaný čaj, porcelánová
(10)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Love Story
Prepravka
Pre domáceho miláčika, plastová, sivá, 31x46 cm
(5)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex
Bez vŕtania/rohová, plastová, biela
(6)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, ružová, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, ružová, 150x200 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, ružové, 230x220 cm
(105)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Háčiky v súprave Genova
2 ks, bez vŕtania, Vacuum-loc, plastové, v lesklej striebornej farbe
(12)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Organizér na koreničky Ima
Bez vŕtania, kovový, čierny, 30x11 cm, výška 12 cm
(27)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, sivomodré, 230x220 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, sivá, 150x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Cocoon
Sivá, 10x95 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky A Lot Like Christmas
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s nápismi, sivé, 135x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
143
144
145
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia