Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Luxusné bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 178 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Orion
Organizér na koreničky
Otočný, plastový, ø 27 cm, výška 3,5 cm
(11)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
4 l, na potraviny, plastová
(2)
Doručenie od 20. 11. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Addis
Vešiaky v súprave
10 ks, plastové, sivé, dĺžka 42 cm, výška 21 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kúpeľňový organizér Whitney
Plastový, 23x7 cm, výška 9,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Casa De Engel
Organizér do chladničky
Plastový, výška 11 cm
(9)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Plácačka na muchy Rainbow
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Podložka pod misku Bone
V prírodnej farbe, 40x60 cm
(2)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Tanierik na šperky Girl Power
Porcelánový, ø 11,5 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Prachovka z mikrovlákna Comfigrip
Biela/v prírodnej farbe
(83)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Prachovka
3 ks
(32)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Pandino
Nástenný, oceľový, biely, 12x33 cm, výška 9 cm
(955)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
iDesign
Rozdeľovač do úložného boxu iD Wallspace
Nástenný, z recyklovaného plastu, 27x5x16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non-Iron
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, ružová, 90x190 cm
(4)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave
4 ks, plastové, modré, dĺžka 42 cm, výška 19 cm
(103)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
2,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Wenko
Vešiaky v súprave Bubble
5 ks, biele/sivé, dĺžka 46 cm, výška 17,5 cm
(54)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Nádobka na mydlo Grena
Bez vŕtania, kovová, v mentolovej farbe, 12,5x14 cm, výška 10 cm
(7)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Silky Soft
2 ks, saténové, 50x75 cm
(3)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Silky Soft
2 ks, saténové, 50x75 cm
(3)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Silky Soft
2 ks, saténové, 50x75 cm
(3)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Súprava pre montáž bez vŕtania Orbit
2 ks, SafeFix
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Súprava pre montáž bez vŕtania
2 ks, SafeFix
(37)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Sitko do drezu Bloom
Silikónové, biele, ø 12,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Umbra
Sitko do drezu Bloom
Silikónové, čierne, ø 12,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non-Iron
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, sivomodrá, 90x190 cm
(61)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Oviedo
Keramický, sivý, ø 7,5 cm, výška 9,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Úložný box Soft Storage Cube
Látkový, sivý, 32x31,5x31,5 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Organizér do zásuvky Soft Storage
Látkový, 29x29 cm, výška 11 cm
(37)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Tom Tailor T-Terrazzo
Z polyresínu, sivý, 8x8 cm, výška 10,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Dóza Irma
1,85 l, na potraviny, sklenená
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
550 ml, na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Pure
Sklenený, 550 ml, 6x9,5 cm, výška 20 cm
(35)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Atessa
Sklenený, v mentolovej farbe, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
JAHU collections
Dekoračný vankúš Alfa
Zamatový, biely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Amy
Zamatový, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Compactor
Nádobka na mydlo Grena
Bez vŕtania, kovová, svetlomodrá, výška 10 cm
(10)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Ochranné košíky na pranie podprseniek v sade
2 ks, biele, 21x11 cm, výška 12 cm
(275)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Súprava pre montáž bez vŕtania
2 ks, SafeFix
(41)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
WC kefa Achille
Kovová, tmavomodrá, ø 9,5 cm, výška 37 cm
(4)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Atessa
Sklenený, tmavoružový, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Villata
Z polyresínu, antracitový, ø 7,5 cm, výška 11 cm
(39)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Espace L
(96)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Olmedo
Z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, ø 8,5 cm, výška 37 cm
(14)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Stripe
Zamatová, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non-Iron
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, zelená, 90x190 cm
(61)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňový organizér Fablo
Keramický, zelený, 20x10 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania, oceľová, v lesklej striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Kanguro
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 26x50 cm, výška 14 cm
(448)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík
Závesný, oceľový, biely, 26x50 cm, výška 14 cm
(671)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
217
218
219
...
233
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia