Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Luxusné bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 192 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Compactor
Nádobka na mydlo Grena
Bez vŕtania, kovová, svetlomodrá, výška 10 cm
(10)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Ochranné košíky na pranie podprseniek v sade
2 ks, biele, 21x11 cm, výška 12 cm
(275)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Súprava pre montáž bez vŕtania
2 ks, SafeFix
(41)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
WC kefa Achille
Kovová, tmavomodrá, ø 9,5 cm, výška 37 cm
(4)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Atessa
Sklenený, tmavoružový, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Téglik na zubné kefky Villata
Z polyresínu, antracitový, ø 7,5 cm, výška 11 cm
(39)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrece Espace L
(96)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Olmedo
Z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, ø 8,5 cm, výška 37 cm
(14)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
JAHU collections
Obliečka na vankúš Stripe
Zamatová, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non-Iron
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, zelená, 90x190 cm
(61)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňový organizér Fablo
Keramický, zelený, 20x10 cm, výška 2 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania, oceľová, v lesklej striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Kanguro
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 26x50 cm, výška 14 cm
(448)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík
Závesný, oceľový, biely, 26x50 cm, výška 14 cm
(671)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Koala
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 12x33 cm, výška 9 cm
(252)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňový organizér Fablo
Keramický, čierny, 20x10 cm, výška 2 cm
(2)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Vešiak na dvere Lava
Kovový, čierny, šírka 38 cm, výška 15 cm, hĺbka 4 cm
(24)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Košík Koala
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 12x33 cm, výška 9 cm
(21)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Frini
Plastový, čierny, 1,5 l
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nástenný vešiak Nostalgia
Kovový, čierny, šírka 22 cm, výška 9 cm
(144)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Black Outdoor Kitchen
Závesný, nerezový, čierny
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Paulina Canvas Paper Laminate A5
Kartónový, 23,5x29,5 cm, výška 1,5 cm
(4)
Na sklade
7,91 €
s kódom
9,89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin Lava
Bez vŕtania, oceľová, čierna
(16)
Na sklade
7,64 €
s kódom
9,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Kanguro
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 26x40 cm, výška 14 cm
(370)
Na sklade
7,60 €
s kódom
9,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík Kanguro
Závesný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 26x40 cm, výška 14 cm
(116)
Na sklade
7,60 €
s kódom
9,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Košík
Závesný, oceľový, biely, 26x40 cm, výška 14 cm
(1010)
Na sklade
7,60 €
s kódom
9,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box
Drevený, hnedý, ø 7,5x6,5 cm
(315)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Lina
Bavlnená, 50x70 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Plumiss
Prateľná, WC, biela, 45x45 cm
(2)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Riso
Fleecová, krémovobiela, 130x160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Háčik
Nástenný, kovový, biely
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Savona
Bez vŕtania, nerezový, biely
(53)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Téglik na zubné kefky Niagara
Z polyresínu, biely, ø 8 cm, výška 11 cm
(14)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Báza na renováciu smaltu a laku
(1178)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
IHR
Dóza Schwarzwaldmadel
100 ml, na sypaný čaj, kovová, čierna
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Vešiak Aranya
Detský, ratanový, hnedý, dĺžka 30 cm, výška 17 cm
(5)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Vešiak Aranya
Detský, ratanový, v prírodnej farbe, dĺžka 30 cm, výška 17 cm
(5)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Dóza na maškrty Dog Fantasy
Biela, ø 13,5 cm, výška 21,5 cm, 1,5 l
(3)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Dóza na maškrty
Biela, 11,5x11,5 cm, výška 14 cm, 1,7 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Plaček Pet Products
Filtre do vodnej fontány v súprave Catit Fresh&Clear
3 ks, pre mačku
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Súprava pre montáž bez vŕtania Viva
2 ks, SafeFix
(327)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Addis
Handričky v súprave
5 ks, z mikrovlákna
(6)
Doručenie od 6. 11. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,88 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Hlavica na metličku
Čierna/v prírodnej farbe
(7)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Riso
Fleecová, hnedá, 130x160 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Hippo
Plastová, svetlosivá
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Ball On Rope
Gumená, červená
(2)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Organizér Ringo Paper Laminate
Kartónový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Love Story
Kefa pre domáceho maznáčika
Sivá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
218
219
220
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia