Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Luxusné bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 189 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, tmavozelené, 200x200 cm
(68)
Na sklade
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Tropical Floral Birds
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, tmavozelené, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňový organizér Marble
Na vatové tampony, mramorový, tmavozelený, 8,5x8,5 cm, výška 8 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, zelená, 160x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight Animals
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, zelené/béžové, 200x200 cm
(74)
Na sklade
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Micadoni
Vankúš na gauč Poppy
Z textílie buklé, zelený, šírka 50 cm, váha 1,5 kg
Doručenie od 2. 12. 2026
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(250)
Na sklade
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Compactor
Úložný box
Hnedý
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Candy Cane
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, teplé/obojstranné, s potlačou, červené/biele, 230x220 cm
(2)
Na sklade
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Wenko
Záchodová doska Ikaria
S automatickým zatváraním, 37,5 x 41,5 cm, plastová, čierna
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Odpadkové koše v súprave
3 ks, na triedený odpad, plastové, čierne, 3x22 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
12,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Multifunkčný stojan Smart
Kovový, ø 17 cm, výška 38,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Ashes of Roses
Ľanová, 40x40 cm
(141)
Na sklade
Posledný kúsok
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Botany
Ľanová, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Lemon Curry
Ľanová, 40x40 cm
(141)
Na sklade
Posledný kúsok
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš White Flowers
Ľanová, s kvetinovým vzorom, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Senara
2 ks, bavlnené, štruktúrované, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Mabile
2 ks, bavlnené, štruktúrované, 50x50 cm
(1)
Na sklade
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Macie
2 ks, bavlnené, pruhované, 50x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Košík Words
Z vodného hyacintu, v prírodnej farbe, výška 27,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Košíky v súprave Tossa
2 ks, z morskej trávy, v prírodnej farbe, výška 25 cm
(2)
Na sklade
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Košík Tandani
Látkový, krémovobiely, ø 25 cm, výška 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Váza Kelse
Sklenená, modrá, ø 13 cm, výška 30,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Kave Home
Zrkadlo Berale
Nástenné, s dreveným rámom, ø 30,5 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Raylo
2 ks, štruktúrované, 50x50 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Háčiky v súprave Nadua
3 ks, nástenné, z bukového dreva
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Zarážka na knihy Serela
Kamenná
Na sklade
Posledné kúsky
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Držiak na uteráky Arely
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 29x10 cm, výška 1 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Anuba
Žakárová, štruktúrovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Classic Plus
Nástenná/rohová, oceľová, čierna
(167)
Na sklade
Posledné kúsky
32,52 €
s kódom
38,26 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Pantone
Ploskačka
150 ml, z nehrdzavejúcej ocele, žltá
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
32,38 €
s kódom
38,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Light & Living
Soška Hands
Z polyresínu, 9,5x24,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,30 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
WC kefa Monkey
Keramická, biela, 14x14,5 cm, výška 20 cm
(94)
Na sklade
32,22 €
s kódom
37,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Anatomický vankúš
S výplňou z pamäťovej peny, antialergénny, s odnímateľným poťahom, 46x55 cm
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Chicago
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, bavlnené, pruhované/s abstraktným vzorom/etno, v horčicovej farbe/biele, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky Geometric
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, otvorené, geometrické/kockované, biele, 200x220 cm
(1)
Doručenie od 15. 12. 2026
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Uni
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, biele, 140x220 cm
(3)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Otika
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, bavlnené, biele/zelené, 240x220 cm
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Poetine
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, bavlnené, s ornamentmi, biele/zelené, 240x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Larino
Bezdotykový, plastový, biely, 400 ml, ø 13 cm, výška 21,5 cm
(33)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Organizér do skrine Joint
Na kabelky, kovový, biely, 7,5x77 cm, výška 8 cm
(76)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cosy Diamond
Mikroplyšová, béžová, 130x170 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Curly Wooly
Fleecová, béžová, 180x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Azura
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, z mikrovlákna, pruhované, béžové, 240x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Uni
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, béžové, 140x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Geometry Shapes
2 ks, prateľné, zamatové, béžové, 60x100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Essentials
Chránič matraca Protect
180x200 cm
(26)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Mijolnir
Chránič matraca Alez
200x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
91
92
93
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia