Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 226 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Vintage
Nástenné, výška 35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Na dvojlôžko, bavlnená, ružová, 240x300 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Rotho
Príborník do zásuvky Domino
Plastový, biely, 40 x 34 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Economic
Z nehrdzavejúcej ocele, lesklo biely, 6 l
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
KIS
Úložný box K Latch Box
S vekom, plastový, sivý, objem 28 l, 59x39x18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s nápismi/s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku New Dawn D
Bavlnený, zelený, bodkovaný, 135x45 cm
(6)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Restilo
Obliečky na vankúše v súprave Velvet
2 ks, 45x45 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock
Bez vŕtania, kovová, čierna
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Dóza Belor
Na potraviny, keramická, krémovobiela
Na sklade
Posledné kúsky
23,56 €
s kódom
27,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Kúpeľňová polička Bestlock
Bez vŕtania, kovová, čierna
(54)
Na sklade
24,72 €
s kódom
29,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Alfa
Zamatový, ružový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Pantone
Termohrnček Orange 021
430 ml, z nehrdzavejúcej ocele, oranžový
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Compactor
Organizér do skrine Sandy
Závesný, látkový, béžový, 29x29 cm, výška 127 cm
Na sklade
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Háčik A-Hook
Nástenný, oceľový, svetlosivý
(3)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
My House
Pléd Victory
Mikroplyšový, krémovobiely, 150x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Sušiak na bielizeň Petal
Závesný, béžový, plastový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Lilyum
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, damaškové, pruhované, béžové, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
51,85 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Light & Living
Nástenná dekorácia Dragonfly
Kovová, výška 17,5 cm
(2)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Zone
Pútka v súprave Loop
2 ks, svetlohnedé
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Beauty Green
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
Na sklade
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
19,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Nova
Pedálový, plastový, tmavosivý, 5 l
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
65,45 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Hotel
4 ks, drevené, v prírodnej farbe, dĺžka 45 cm, výška 23,5 cm
(1)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Acento
Nástenné, ø 40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
60,35 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Orion
Odpadkový kôš
Plastový, čierny, 13 l
(2)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Riviera Tiles
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, modré, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 10 ks
Addis
Vešiaky v súprave
10 ks, plastové, sivé, dĺžka 42 cm, výška 21 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
0,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Grasmere
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, v levanduľovej farbe/béžové, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Latika
Prateľná, biela, 50x80 cm
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Sicilia
40x50 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Háčik Flare
Nástenný, kovový, modrý
(4)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Úložný box Rin
S vekom, biely, 18,5x12,5x7 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34,85 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Satin Stripe
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, damašková, biela, 150x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
B.E.S.
Plachta Exclusive
Na dvojlôžko, z mikroflanelu, tmavosivá, 180x200 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Orbella
Prateľná, biela/v striebornej farbe, 45x75 cm
(2)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Wisteria
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele/fialové, 135x200 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Zig Zag
Pruhovaná/s potlačou, 45x45 cm
(24)
Na sklade
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Nádobka na mydlo Ume
Porcelánová, svetložltá, ø 12 cm, výška 3 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, WC, tmavomodrá, 45x50 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
Styler
Zrkadlo Jyvaskyla
Nástenné, 60x60 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Brandani
Potravinové škatuľky v súprave Optic
2 ks
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
HIP
Obliečky Inaya
Na jednolôžko, na zips, teplé/obojstranné, flanelové, so vzorom mandaly/s kvetinovým vzorom, ružové/sivé, 140x200 cm
(2)
Na sklade
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Styler
Obraz Spring Tulip
75x56 cm, tlačený, s rámom
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Nahrievací vankúšik Warmers
S výplňou z levandule, béžový, 20x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Metaltex
Stojanček na mobil My Pocket
Kovový, 14x26 cm, výška 23 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Raschel Velvet
Mikroplyšový, svetlosivý, 200x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
1
...
144
145
146
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia