Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky so zľavovým kódom
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
11 223 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na jednolôžko, saténová, biela, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na dvojlôžko, saténová, krémovobiela, 185x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na jednolôžko, saténová, krémovobiela, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na dvojlôžko, saténová, krémovobiela, 150x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na dvojlôžko, saténová, čierna, 185x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non Iron
Napínacia, na dvojlôžko, čierna, 185x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non Iron
Napínacia, na jednolôžko, čierna, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Mikroplyšová, čierna, 130x170 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Fox and Woodland Friends
Napínacia, na dvojlôžko, béžová, 135x190 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kúpeľňový organizér Mozie
Na vatové tampony, betónový, krémovobiely, ø 9 cm, výška 11 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lilia
Bavlnený, v terakotovej farbe, 180x220 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, béžové, 60x100 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(15)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Senza
Kovový, čierny, šírka 65 cm, výška 63,5 cm, hĺbka 28 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Akustické panely v súprave Light Timber II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Váza Limone
Ručne maľovaná, kameninová, žltá, ø 22 cm, výška 22 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Tie Dye Football
Napínacia, na jednolôžko, tyrkysovomodrá, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Styler
Obraz Hidden
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Zrkadlo Hubba
Nástenné, 87x92 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Odpadkový kôš
Plastový, béžový, 5 l
(29)
Doručenie od 6. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Košík na ovocie Iris
Ø 25 cm, kovový, čierny
Doručenie od 23. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Styler
Obraz Diva
50x70 cm, tlačený, s rámom
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Kúpeľňová polička Pieni
Nástenná, nerezová, v striebornej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Tácka Cyril
22,5x32,5 cm, porcelánová
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Styler
Obrazy v súprave Posy
30x30 cm, 3 ks, tlačené, s rámom
Doručenie od 19. 11. 2026
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
16,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Soft as a Cloud
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z mikrovlákna, s potlačou, ružová, 135x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Lemon Curry
Na jednolôžko, na gombíky, chladivé, ľanové, svetložlté/khaki, 140x200 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
147,20 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Zrkadlo Marco
Nástenné, 30x100 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Malerifabrikken
Obraz Stone Path 1
90x120 cm, 3D, s rámom/akustický
Doručenie od 6. 11. 2026
320 €
s kódom
400 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, hnedé, 140x200 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Classic
Prateľná, svetlosivá, 50x80 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Moss Green
Ľanová, 45x45 cm
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Mijolnir
Obliečky
Na jednolôžko, na gombíky, z bavlny renforcé, svetlozelené, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
-20 % s kódom
Novinka
Mijolnir
Obliečky Maze
Na dvojlôžko, na gombíky, šalviové zelené, 200x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
-20 % s kódom
Novinka
Mijolnir
Obliečky Points
Na jednolôžko, na gombíky, bodkované, biele, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non Iron
Napínacia, na dvojlôžko, tmavohnedá, 185x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Stojan na umývacie prostriedky Essentials
Polyresinový, tmavosivý, 11,5x13 cm, výška 17 cm
(1)
Doručenie od 13. 11. 2026
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Styler
Obraz Umbrellas
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ReCollector
Odpadkový kôš Recycling Box
Na triedený odpad/nástenný, z recyklovaného plastu, sivozelený
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Canterbury
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, bodkované/s kvetinovým vzorom, sivé, 200x200 cm
(145)
Doručenie od 4. 11. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Bamford Gingham Check
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické/kockované, béžové, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vešiak Marcolina
Kovový, čierny/hnedý, šírka 80 cm, hĺbka 30 cm, výška 160 cm
(4)
Doručenie od 7. 12. 2026
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Non-Iron
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, zelenomodré, 230x220 cm
(105)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Satin Stripe
2 ks, damaškové, pruhované, 50x75 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Styler
Zrkadlo Jyvaskyla
Nástenné, 60x86 cm
(27)
Doručenie od 4. 11. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
YAMAZAKI
Hodiny Rin
Nástenné, ø 27 cm
(38)
Doručenie od 15. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Deka Carmel
S prímesou vlny, hnedá, 130x170 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Pretty Bows
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, ružové, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
212
213
214
...
234
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia