Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kategórie
Bytové doplnky
...
Kategórie
Bytové doplnky
Bytové doplnky
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do obývačky
Doplnky do spálne
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplnky
Závesné systémy pre závesy a záclony
Domáci miláčikovia
Dekorácie
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
12 693 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Addis
Odkvapkávač Eco Range
Plastový, sivý, 38x33,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
(2)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Mop PowerClean M
S vedierkom
(1)
Na sklade
29,50 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Deka Marble
Fleecová, sivá, 150x200 cm
(2)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Maximex
Multifunčný vankúšik
Modrý, 33x33 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
14,84 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
B.E.S.
Obliečky Caraway
Na jednolôžko, na zips, nežehlivé, krepové, s potlačou, biele/v terakotovej farbe, 140x200 cm
(1)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lopatka
Plastová
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tefal
Termoska Senator K3068414
1 l, z nehrdzavejúcej ocele, červená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
36,77 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
LEIFHEIT
Náhradné návleky na prachovku v súprave Superduster
2 ks, biele
Na sklade
Posledné kúsky
12,90 €
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Termofľaša Loop
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, oranžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,10 €
s kódom
34,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
OYOY Living Design
Miska Sia
Pre psa, keramická, ø 13 cm
Na sklade
26,67 €
s kódom
31,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, v matne zlatej farbe
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Bianca
Obliečky Mayfair
Na dvojlôžko, na gombíky, bavlnené, biele, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
58,65 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
RHS
Obliečky Floral Serenity
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, svetlomodré, 135x200 cm
(1)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Penelope
Sivá, 45x75 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Actually
Na dvojlôžko, tmavohnedá, 180x290 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Casa Selección
Stojan na toaletný papier
So štetkou, bambusový, v prírodnej farbe, 21x36 cm, výška 82 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Škrabadlo pre mačky Jute Balls
Kartónové, v prírodnej farbe, 28x30 cm, výška 34 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
WC kefa Modo
Nástenná, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, ø 9 cm, výška 49 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
91 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Tácka
Ø 32 cm , sklenená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plaček Pet Products
Poťah do auta Dog Fantasy
Čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Love Story
Lopatka
Plastová, čierna, 10x28 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Kúpeľňová predložka Uni
Modrá, 50x80 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Dávkovač mydla Modo Rof
Nástenný, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 165 ml, ø 5 cm, výška 16 cm
Na sklade
Posledný kúsok
66 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Blomus
Váza Nona
Porcelánová, tmavosivá, ø 15 cm, výška 17 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,90 €
Do košíka
Do košíka
Elletipi
Odpadkový kôš Tower
Na triedený odpad/vstavaný, kovový, v striebornej farbe, 17 l
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
74 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Folkstone Geo
Prešívaný, béžový, 220x230 cm
(1)
Na sklade
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Kate Louise
Obliečka na vankúš
S vianočným motívom, s potlačou, 43x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Avebury Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou/s kvetinovým vzorom, modré, 135x200 cm
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Pineapple Elephant
Obliečky na vankúše v súprave Tamba Stripe
2 ks, štruktúrované, 50x75 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Rosendahl
Termokanvica Day Break
1 l, béžová
Na sklade
Posledné kúsky
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Nástenná dekorácia Campur
Kovová, výška 58 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
123,25 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Stojan na kuchynské náčinie Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, čierny, ø 15 cm, výška 43 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Záchodová doska Brooks
Hnedá, so vzorom dreva
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mijolnir
Pléd Pufffy
Mikroplyšový, hnedý, 200x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Rotho
Mačací záchod Eco Bailey
Z recyklovaného plastu, béžová, 40x56 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
24,84 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Trigone
Na jednolôžko, na patentku, z mikrovlákna, geometrické, biele/sivé, 140x200 cm
(6)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Floral
Na jednolôžko, na patentku, teplé, bavlnené, s kvetinovým vzorom, čierne/ružové, 140x200 cm
(5)
Na sklade
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
White Label
Zrkadlo Raj
Nástenné, ø 60 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
107,95 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Brabantia
Vešiaky v súprave
4 ks, kovové, čierne, dĺžka 42 cm, výška 21 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
5,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Súprava váz Ceola
3 ks, keramické, modré, ø 5 cm, výška 9 cm
Na sklade
29,90 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Garniža Flute
Roztiahnuteľná, oceľová, v matne zlatej farbe, 107 - 305 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Hübsch
Úložný box District
S vekom/dekoratívny, kovový, modrý, ø 10x6 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ego Dekor
Váza Copos de Nieve
Sklenená, s vianočným motívom, zelená, ø 11 cm, výška 13 cm
(9)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Úložný box Multi Hand
S vekom, plastový, objem 7 l, 31x22x17 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Wenko
Téglik na zubné kefky Altavalle
Z polyresínu, matne biely, ø 8 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Závesná tyč do kuchyne Eureka
Oceľová, v striebornej farbe, 40 cm
(83)
Na sklade
Posledné kúsky
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Chlebník Greenish
Kovový, svetlozelený, 20x20 cm
(9)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
105
106
107
...
151
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Upratovanie a organizácia
Úložné boxy a organizéry
Doplnky do obývačky
Doplnky do predsiene a šatne
Doplnky do pracovne
Doplnky do kuchyne
Doplnky do kúpeľne
Doplnky do spálne
Domáci miláčikovia