Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Čaj a káva
...
Riad na nápoje
Čaj a káva
Čaj a káva so zľavovým kódom
Hrnčeky a šálky
Kanvica na čaj
Čajové súpravy
Frenchpress a moka kanvice
Kávové príslušenstvo
Čajové príslušenstvo
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
632 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Patrizia
1,2 l, keramická, zelená
(18)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kütahya Porselen
Šálky v súprave Eyes
4 ks, keramické, na espresso/s tanierikom, 90 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Geo
2 ks, 350 ml, sklenené, na latte
(13)
Na sklade
15,45 €
s kódom
19,31 € bez kódu
9,66 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Šálky v súprave Amo
2 ks, sklenené, s tanierikom/dvojstenné, 250 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Warm Gray 2
Porcelánová, na cappuccino, svetlosivá, 175 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
17,78 €
s kódom
22,23 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Light Pink 182
Porcelánová, na cappuccino, svetloružová, 175 ml
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,07 €
s kódom
22,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka Kylie
Keramická, na espresso, biela, 100 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka Kylie
Keramická, na latte, biela, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Ombre
Keramická, na cappuccino, biela/čierna, 300 ml
(9)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka
Sivá, 300 ml
(3)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Hrnček Gastro Grey/Cream
190 ml, keramický, sivý/béžový
(8)
Na sklade
7,53 €
s kódom
9,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Hrnček Gastro Green/Black
190 ml, keramický, zelený/čierny
(16)
Na sklade
9,97 €
s kódom
12,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Taormina
Kameninová, na espresso/s tanierikom, biela, 100 ml
(11)
Doručenie od 21. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Taormina
Kameninová, na espresso/s tanierikom, tyrkysovomodrá, 100 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Mojave
360 ml, keramický, v terakotovej farbe
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Hrnček Mojave
360 ml, keramický, žltý
(36)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Mojave
360 ml, keramický, čierny
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Hrnček Abstract Face
400 ml, porcelánový, biely
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, oranžová, 210 ml
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, čierna, 210 ml
(43)
Na sklade
9,94 €
s kódom
12,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, svetlosivá, 210 ml
(36)
Na sklade
11,83 €
s kódom
14,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, modrá, 210 ml
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
12,18 €
s kódom
15,22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, svetloružová, 210 ml
(43)
Na sklade
Posledné kúsky
11,97 €
s kódom
14,96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, oranžová, 100 ml
(6)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, svetlosivá, 90 ml
(21)
Na sklade
8,90 €
s kódom
11,12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, modrá, 90 ml
(22)
Na sklade
11,16 €
s kódom
13,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Antic Line
Šálka Bistro Café
Keramická, s tanierikom, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Jules
400 ml, keramický, na latte, biely/krémovobiely
(10)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Neri
350 ml, keramický, na cappuccino/na latte, čierny
(19)
Na sklade
13,40 €
s kódom
16,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Hrnček Hammershøi
330 ml, porcelánový, biely
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
26,06 €
s kódom
32,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, tyrkysovomodrá, 90 ml
(122)
Na sklade
10,30 €
s kódom
12,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, biela, 90 ml
(69)
Na sklade
7,59 €
s kódom
9,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, čierna, 90 ml
(66)
Na sklade
7,46 €
s kódom
9,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, svetloružová, 90 ml
(67)
Na sklade
8,48 €
s kódom
10,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Hrnček Bea
400 ml, keramický, béžový
(35)
Doručenie od 21. 10. 2026
11,42 €
s kódom
14,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Čajová súprava Shanxi
Z liatiny, biela/čierna, objem hrnčekov 100 ml, objem kanvice 1 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Súprava na prekvapkávanú kávu Slow Coffee
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sitko na čaj
Z nehrdzavejúcej ocele
(35)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Kanvica na čaj Hammershøi
1,2 l, porcelánová, tmavomodrá
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Šálka Hammershøi
Porcelánová, na espresso, biela, 100 ml
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bambum
Kanvica na čaj Vogue
900 ml, so sitkom, sklenená, biela/hnedá
(23)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sitko na čaj
Z nehrdzavejúcej ocele
(78)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sitko na čaj
Z nehrdzavejúcej ocele
(50)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Warm Gray 2
375 ml, porcelánový, svetlosivý
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,38 €
s kódom
20,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Orange 021
375 ml, porcelánový, oranžový
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Riviera
Kameninová, s tanierikom, zelená/čierna, 190 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Dakls
Hrnček Happy Time
770 ml, keramický, červený
(76)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Bitz
Šálky v súprave Gastro Black/Mix
6 ks, keramické, na espresso, čierne, 100 ml
(28)
Na sklade
31,38 €
s kódom
39,22 € bez kódu
6,54 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
10
11
12
13
14
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Kávové príslušenstvo
Cukorničky
Kanvica na čaj
Čajové súpravy
Sitká na čaj
Frenchpress a moka kanvice
Šálky