Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Čaj a káva
...
Riad na nápoje
Čaj a káva
Luxusný čaj a káva so zľavovým kódom
Hrnčeky a šálky
Kanvica na čaj
Čajové súpravy
Frenchpress a moka kanvice
Kávové príslušenstvo
Čajové príslušenstvo
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
634 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Linora
3 ks, 450 ml, keramické, biele/modré
(10)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
19,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Linora
3 ks, 450 ml, keramické, v lososovej farbe/krémovobiele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
19,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Linora
3 ks, 450 ml, keramické, oranžové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
19,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Škatuľka na čaj
Drevená, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Luna
4 ks, 400 ml, keramické, modré/krémovobiele
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
14,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bredemeijer
Kanvica na čaj Jang
800 ml, so sitkom, z liatiny, čierna
(67)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Henan
750 ml, so sitkom, z liatiny, khaki
Doručenie od 26. 10. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Matcha súprava
Zelená/v prírodnej farbe, porcelánová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Škatuľka na čaj
Drevená, čierna
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Beth
900 ml, keramická, krémovobiela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Kobe
1,2 l, so sitkom, z liatiny, čierna
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Florist
2 ks, 330 ml, keramické
(7)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Neri
850 ml, kameninová, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Stelton
Ohrievač na čajovú konvicu Theo
Čierny, kameninový
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kávový mlynček Foodie
Plastový
Doručenie od 19. 10. 2026
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kávový mlynček Foodie
Plastový
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Čajové príslušenstvo The Essentials Tea Tools
Fialové
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvica na čaj Sencha
700 ml, z liatiny, čiern-obiela
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Xilin
1,25 l, so sitkom, z liatiny, béžová
(164)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Xilin
1,25 l, so sitkom, z liatiny, vínovočervená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Šálky v súprave Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, s tanierikom, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Šálka Hammershøi Poppy
Porcelánová, s tanierikom, biela, 380 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Molly
3 ks, 400 ml, kameninové, biele/modré
(2)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
15,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Cloe
3 ks, 460 ml, keramické
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
15,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Eviaya
3 ks, 290 ml, kameninové, na latte
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
15,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Tatum
890 ml, so sitkom, keramická, modrá/oranžová
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Remember
Šálka Greta
Keramická, s tanierikom, ružová, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvica na čaj Cyril
920 ml, porcelánová, vínovočervená/slonovinová
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvica na čaj Cyril
920 ml, porcelánová, zelená/slonovinová
Doručenie od 23. 10. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Xilin
1,25 l, so sitkom, z liatiny, čierna
(164)
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Bredemeijer
Kanvica na čaj Jang
1,2 l, so sitkom, z liatiny, čierna
(109)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Pantone
Šálky v súprave Macchiato
4 ks, porcelánové, na espresso, čierne/sivé/hnedé/béžové, 100 ml
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Pantone
Šálky v súprave Macchiato
4 ks, porcelánové, na espresso, červené/žlté/oranžové/ružové, 100 ml
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Jang
1,2 l, so sitkom, z liatiny, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Camilla
2 ks, 430 ml, keramické, krémovobiele
(1)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Polly
2 ks, 350 ml, keramické, svetložlté/svetlomodré
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Maricala
2 ks, 300 ml, keramické, čierne/béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bredemeijer
Kanvica na čaj Verona
1 l, so sitkom, sklenená, biela
(97)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, ružové/krémovobiele
Doručenie od 21. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvica na čaj Luma
930 ml, so sitkom, sklenená, sivá
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Fauni
3 ks, keramické, na cappuccino, 205 ml
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
14,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Phoenix
2 ks, 250 ml, keramické, modré/ružové
(1)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Maya
3 ks, 360 ml, keramické, na latte
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
13,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Šálky v súprave Le Primizie
4 ks, z kostného porcelánu, s tanierikom, biele, 90 ml
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
9,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Čajová súprava Umea
Keramická, béžová, objem kanvice 500 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
French press Otto
Objem 800 ml, sklenený
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Caramella
2 ks, kameninové, 250 ml
(1)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
9,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
14
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Kávové príslušenstvo
Cukorničky
Kanvica na čaj
Čajové súpravy
Sitká na čaj
Frenchpress a moka kanvice
Šálky