Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Hrnčeky a šálky
...
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Luxusné hrnčeky a šálky so zľavovým kódom
Hrnčeky
Šálky
Podšálky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Materiál
Typ
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
512 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 40 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
40 ks, kameninové, na espresso, 100 ml
Na sklade
Posledný kúsok
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
6,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Bea
6 ks, 400 ml, keramické, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
16,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Rosalynde
4 ks, keramické, biele, 400 ml
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
22,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Rosalynde
4 ks, keramické, zelené, 400 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
22,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
8 ks, keramické, na espresso, 210 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
11,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
8 ks, keramické, na espresso, modré, 210 ml
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
72 €
s kódom
90 € bez kódu
11,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Vivielle
4 ks, kameninové, na latte, tmavohnedé, 325 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Carry
4 ks, keramické, na cappuccino, ružové, 235 ml
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Missy
4 ks, svetlohnedé
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
18,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Bessie
4 ks, 300 ml, keramické, svetlomodré
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
18,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Nigel
4 ks, keramické, modré, 300 ml
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
18 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Deana
4 ks, 380 ml, keramické, modré
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Christy
4 ks, kameninové, krémovobiele, 260 ml
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Sheen
4 ks, 400 ml, keramické, modré/hnedé
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Avonlea
4 ks, keramické, na cappuccino, svetlomodré, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
8 ks, kameninové, na espresso, 90 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
7,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Bitz
Hrnčeky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, 300 ml, keramické, čierne
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
48,40 €
s kódom
60,50 € bez kódu
15,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Vita
6 ks, 250 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(215)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
10 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Cloe
3 ks, 460 ml, keramické, modré/béžové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Tatum
4 ks, 200 ml, keramické, modré/oranžové
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
15 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Check
4 ks, keramické, 375 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
15 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Linora
3 ks, 450 ml, keramické, biele/modré
(10)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
19,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Linora
3 ks, 450 ml, keramické, v lososovej farbe/krémovobiele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
19,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Linora
3 ks, 450 ml, keramické, oranžové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
19,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Luna
4 ks, 400 ml, keramické, modré/krémovobiele
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
14,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Florist
2 ks, 330 ml, keramické
(7)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Šálky v súprave Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, s tanierikom, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Šálka Hammershøi Poppy
Porcelánová, s tanierikom, biela, 380 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Molly
3 ks, 400 ml, kameninové, biele/modré
(2)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
15,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Cloe
3 ks, 460 ml, keramické
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
15,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Eviaya
3 ks, 290 ml, kameninové, na latte
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
15,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Remember
Šálka Greta
Keramická, s tanierikom, ružová, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Pantone
Šálky v súprave Macchiato
4 ks, porcelánové, na espresso, čierne/sivé/hnedé/béžové, 100 ml
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Pantone
Šálky v súprave Macchiato
4 ks, porcelánové, na espresso, červené/žlté/oranžové/ružové, 100 ml
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Camilla
2 ks, 430 ml, keramické, krémovobiele
(1)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Polly
2 ks, 350 ml, keramické, svetložlté/svetlomodré
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Maricala
2 ks, 300 ml, keramické, čierne/béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, ružové/krémovobiele
Doručenie od 21. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Fauni
3 ks, keramické, na cappuccino, 205 ml
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
14,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Phoenix
2 ks, 250 ml, keramické, modré/ružové
(1)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Maya
3 ks, 360 ml, keramické, na latte
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
13,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Šálky v súprave Le Primizie
4 ks, z kostného porcelánu, s tanierikom, biele, 90 ml
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
9,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Caramella
2 ks, kameninové, 250 ml
(1)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
19,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
9,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Hrnčeky v súprave
6 ks, 300 ml, keramické, čierne
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
6,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Šálka Hammershøi
Porcelánová, s tanierikom/na latte, biela, 250 ml
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
31,49 €
s kódom
39,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Bitz
Šálky v súprave Gastro Black/Mix
6 ks, keramické, na espresso, čierne, 100 ml
(28)
Na sklade
31,38 €
s kódom
39,22 € bez kódu
6,54 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Candice
2 ks, kameninové, 264 ml
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
11
Načítať viac